reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Powiedzcie mi proszę czy zdążyło się wam brązowe lekkie plamienie podczas stosowania luteina 50? Czy jest to normalne? Biorę ją 4 dzień 2x1. Lekarz kazał brać je brać 14 dni 😐 ma mi to podi no wyregulować cykl i wznowić owulacje...
 
Witam w 1dc. Wygląda na to, że test owulacyjny z 30 kwietnia się nie mylił. Mimo to, że przytulanki były wtedy od 29 kwietnia przez 3 dni to i tak nic z tego :(
Ja miałam wczoraj pisać że mam mega PMS, humorki, płacz, od 2 dni czułam zatrzymanie wody w organizmie i dziś w końcu @ się rozkręciła. Obie miałyśmy dwukrotne sygnały co do możliwości owu i ja do tej pory nie wiem kiedy faktycznie była m, myślałam że przy @ będę mieć potwierdzenie, bo miałam taki glutek śluzowy zarówno 12 jak i 16 dc, gdzie zawsze on był 14. Tak więc witam się w 1dc już z zupełnie inną głową. Za dużo ostatnio miałam konkretnych stresów i po prostu odpuszczamy głowę, liczenie itd, chociaż jestem pewna że w głowie dalej to będzie, ale powiedzmy że nie będzie tajmingowania sexu :D Pogodziłam się z myślą że może to potrwać i w tym momencie już nie szkodzi. I tak powinniśmy się skupić teraz na sobie.
 
Ja miałam wczoraj pisać że mam mega PMS, humorki, płacz, od 2 dni czułam zatrzymanie wody w organizmie i dziś w końcu @ się rozkręciła. Obie miałyśmy dwukrotne sygnały co do możliwości owu i ja do tej pory nie wiem kiedy faktycznie była m, myślałam że przy @ będę mieć potwierdzenie, bo miałam taki glutek śluzowy zarówno 12 jak i 16 dc, gdzie zawsze on był 14. Tak więc witam się w 1dc już z zupełnie inną głową. Za dużo ostatnio miałam konkretnych stresów i po prostu odpuszczamy głowę, liczenie itd, chociaż jestem pewna że w głowie dalej to będzie, ale powiedzmy że nie będzie tajmingowania sexu :D Pogodziłam się z myślą że może to potrwać i w tym momencie już nie szkodzi. I tak powinniśmy się skupić teraz na sobie.
A ja chyba oszaleje. Wczoraj były delikatne bóle, parę kropelek krwi. Poszłam spać, byłam pewna że się rozkręci (jak zawsze przez noc) a tu dzisiaj nic. Nie wieem co się dzieje.
 
A ja chyba oszaleje. Wczoraj były delikatne bóle, parę kropelek krwi. Poszłam spać, byłam pewna że się rozkręci (jak zawsze przez noc) a tu dzisiaj nic. Nie wieem co się dzieje.
Poczekaj kilka godzin 🙂 mi w trakcie starań organizm płatał straszne figle 🤷 ciekawe co wymyśli teraz po poronieniu 🙈🙊 przechodziłam plamienie kilka dni po owu, brązowe plamienie, różowe plamienie cały dzień przed okresem, okresy krótkie i wodospady Niagara 😂 bolesne i nie, właściwie przerobiłam chyba cały repertuar 🤷
 
reklama
Do góry