reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

W takim zamiarze za niego zlapalam
Żeby go wyrzucić do kosza [emoji1787][emoji1360] Plus na drugim teście był cień w przeciągu 5 min :) powtórzę za dwa dni i będzie jasne :) pozdrawiam :)

Chodzi o to, ze w tych testach zachodzą różne reakcje i po czasie różne rzeczy mogą się tam pokazać, dlatego wyrzucamy od razu [emoji6] Jeśli widziałaś na drugim teście cień to spokojnie możesz zrobić z porannego moczu, powinno być widać wyraźniej. Ja bym jednak jeszcze odczekała, szczególnie ze te z niebieskim barwnikiem są.. mylące [emoji85] no i poranny Ci nie wyszedł, wiec do popołudniowego miałabym wątpliwości [emoji6]
 
reklama
Chodzi o to, ze w tych testach zachodzą różne reakcje i po czasie różne rzeczy mogą się tam pokazać, dlatego wyrzucamy od razu [emoji6] Jeśli widziałaś na drugim teście cień to spokojnie możesz zrobić z porannego moczu, powinno być widać wyraźniej. Ja bym jednak jeszcze odczekała, szczególnie ze te z niebieskim barwnikiem są.. mylące [emoji85] no i poranny Ci nie wyszedł, wiec do popołudniowego miałabym wątpliwości [emoji6]
W sumie dobra uwaga , dlaczego popołudniowy miał by wyjsc a poranny nie , po prostu zostawię to wszystko i będę czekała na rozwój wydarzeń :) już powinnam dostać miesiączki , wiec co ma
Byc to bedzie 🤓
 
Nie wierze .... jak to możliwe wszystkie testy wychodzily mi negatywnie .... a teraz ....? Czy to bedzie kreska fabryczna ????? I to jeszcze wieczorem ?!?!?!
RWPC1AlCIvsDqLjSsBaxmSLPfMWBnKfe_lg.jpg
 
Będziemy działać z podwójna mocą! Jestem już pełna wiary mam nadzieję że doczekam się w końcu. A tak się już cieszyliśmy 😔
Na pocieszenie powiem że ja z moim R w tym nieszczęsnym chodź pięknym maju jesteśmy wykluczeni :( jedyne co to mam nadzieje że chociaż czerwiec będzie dla nas szczęśliwy
 
Dziewczyny , głupie pytanie ale czy miałyście kiedyś pozytywy po określonym czasie 5 min ? Zrobiłam dwa pierwszy z rana był negatyw musiałam wyjsc z domu , po godzinie biorę do wywalenia a tam plusik , robiłam testów tysiące nigdy nie było cienia nawet... to powtórzyłam znów po południu , w czasie tych 5 min był już cień cienia , po pol godzinie był już słaby plusik 🤪 i tak sobie tylko myśle czy to jakieś słabe testy czy co🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️Mam 28 dzień cyklu

Ja tak miałam, ale na Pinku. Ciąża była.
Natomiast te z niebieskim barwnikiem słyszałam, że przekłamują.
 
reklama
Do góry