reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Czy któraś z was bierze może Femibion 0 (Planowanie Ciąży) ? Wczoraj Pani ginekolog poleciła mi go brać ale jestem ciekawa jakie macie odczucia :)
To wszystko zależy czy potrzebujesz stosować tyle witamin, femibion ma ich całkiem sporo i jeśli nie dojadasz dietą to jak najbardziej można stosować. Tutaj masz porównanie wszystkich witamin dla kobiet planujących ciążę Link do: Pan Tabletka - Jakie witaminy PRZED ciążą? I jak wybrać kwas foliowy? Analiza i opinie
 
reklama
Witam w 1dc. Wygląda na to, że test owulacyjny z 30 kwietnia się nie mylił. Mimo to, że przytulanki były wtedy od 29 kwietnia przez 3 dni to i tak nic z tego :(
 
Dziewczyny , głupie pytanie ale czy miałyście kiedyś pozytywy po określonym czasie 5 min ? Zrobiłam dwa pierwszy z rana był negatyw musiałam wyjsc z domu , po godzinie biorę do wywalenia a tam plusik , robiłam testów tysiące nigdy nie było cienia nawet... to powtórzyłam znów po południu , w czasie tych 5 min był już cień cienia , po pol godzinie był już słaby plusik 🤪 i tak sobie tylko myśle czy to jakieś słabe testy czy co🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️Mam 28 dzień cyklu
 

Załączniki

  • 2580D762-F3B5-4FCD-AD5D-7CB72CA12B48.jpeg
    2580D762-F3B5-4FCD-AD5D-7CB72CA12B48.jpeg
    110,3 KB · Wyświetleń: 120
Ostatnia edycja:
Dziewczyny , głupie pytanie ale czy miałyście kiedyś pozytywy po określonym czasie ? Zrobiłam dwa pierwszy z rana był negatyw musiałam wyjsc z domu , po godzinie biorę do wywalenia a tam lekkopółśrednia , ze robiłam testów tysiące nigdy nie było cienia nawet to powtórzyłam po południu , w czasie 5 min był cień cienia , po pol słaby plusik 🤪 i tak sobie tylko myśle czy to jakieś słabe testy czy co🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️Mam 28 dzień cyklu
Testy po czasie wskazanym w instrukcji wyrzucasz do kosza, nie patrzysz na nie po godzinie, dwóch czy dwudziestu. Taki test jest nieważny i skoro we wskazanym czasie kreski nie było, to test jest negatywny. Koniec kropka.
 
Hej, z moich obserwacji domyślam się kiedy moglam mieć owulację, biorę olej z wiesiołka więc śluz jest lepszy do "odczytu". Był to 14dc lub 16dc w te dni był podobny mega rozciagliwy śluz. Kochaliśmy się 13,14 i 16 dc. Dziś mam około 3dni do @ robiłam test z ciekawości, ale wychodzi biel, jedna kreska więc czekam do dnia @. Mam chyba większy apetyt i pełniejsze piersi, ale nie bolą. Nie nastawiam się bo czasem widzę u siebie jakieś objawy a okazuje się NIC. A piersi zazwyczaj mam większe przed @. No ale mam nadzieję 🙏 byłoby super. Denerwuje się że może nie wyjść a był to "dobry miesiąc".🤞
 
Jeśli test był negatywny to nie masz objawów ciąży... Nie można mieć objawów ciąży bez ciąży [emoji2296]
Hej, z moich obserwacji domyślam się kiedy moglam mieć owulację, biorę olej z wiesiołka więc śluz jest lepszy do "odczytu". Był to 14dc lub 16dc w te dni był podobny mega rozciagliwy śluz. Kochaliśmy się 13,14 i 16 dc. Dziś mam około 3dni do @ robiłam test z ciekawości, ale wychodzi biel, jedna kreska więc czekam do dnia @. Mam chyba większy apetyt i pełniejsze piersi, ale nie bolą. Nie nastawiam się bo czasem widzę u siebie jakieś objawy a okazuje się NIC. A piersi zazwyczaj mam większe przed @. No ale mam nadzieję [emoji120] byłoby super. Denerwuje się że może nie wyjść a był to "dobry miesiąc".[emoji1696]
 
reklama
Testy po czasie wskazanym w instrukcji wyrzucasz do kosza, nie patrzysz na nie po godzinie, dwóch czy dwudziestu. Taki test jest nieważny i skoro we wskazanym czasie kreski nie było, to test jest negatywny. Koniec kropka.
W takim zamiarze za niego zlapalam
Żeby go wyrzucić do kosza 🤣👍🏼 Plus na drugim teście był cień w przeciągu 5 min :) powtórzę za dwa dni i będzie jasne :) pozdrawiam :)
 
Do góry