reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny wracam do was z smutna wiadomością ciąża biochemiczna ☹️ jeszcze nie krwawiłam czekam na okres... Jestem załamana ☹️ piersi mnie przestały boleć, brzuch jedynie pobolewa właśnie jak na okres...
Przykro mi :(
U mnie było to samo - jak tylko beta spadła, to jak ręką odjął - przestało mnie wszystko boleć.

Staraj się myśleć pozytywnie, że to oznacza, że w ogóle jesteś zdolna do zajścia w ciążę, a nowy cykl, to nowe starania.
 
Cześć dziewczyny wracam do was z smutna wiadomością ciąża biochemiczna ☹️ jeszcze nie krwawiłam czekam na okres... Jestem załamana ☹️ piersi mnie przestały boleć, brzuch jedynie pobolewa właśnie jak na okres...
Bardzo mi przykro...wiem ile radości sprawia widok dwóch kresek a potem boom...przezyłam to więc rozumiem
 
Cześć dziewczyny wracam do was z smutna wiadomością ciąża biochemiczna ☹️ jeszcze nie krwawiłam czekam na okres... Jestem załamana ☹️ piersi mnie przestały boleć, brzuch jedynie pobolewa właśnie jak na okres...
Tak mi przykro :( wiem jęk bardzo się cieszyłaś. Nie umiem Ci udzielić wsparcia, bo mi nigdy nawet nie udało się zajść.. Ale Ty jednak byłaś do tego zdolna, to już jakiś plus na przyszłość. Kochana trzymaj się! Mocno Cię ściskam i całuję :* miałaś złe przeczucia, jednak coś jest w kobiecej intuicji. Nie załamuj się :* jeszcze trochę i wrócisz do gry i ponownie zaczniecie się starać. Masz nas, masz z kim pogadać. <3
 
Tak mi przykro :( wiem jęk bardzo się cieszyłaś. Nie umiem Ci udzielić wsparcia, bo mi nigdy nawet nie udało się zajść.. Ale Ty jednak byłaś do tego zdolna, to już jakiś plus na przyszłość. Kochana trzymaj się! Mocno Cię ściskam i całuję :* miałaś złe przeczucia, jednak coś jest w kobiecej intuicji. Nie załamuj się :* jeszcze trochę i wrócisz do gry i ponownie zaczniecie się starać. Masz nas, masz z kim pogadać. <3
Tak dziękuję za Sparcie bardzo! Miałam źle przeczucia i się okazały prawdziwe, już coś czułam wewnętrznie ze coś jets nie tak i wyczekiwałam wyniki dzisiejszej bety i spadła do 1,56 ☹️ odkładam duphaston... Mam nadzieję że szybko przyjedzie miesiaczka...
 
Cześć dziewczyny wracam do was z smutna wiadomością ciąża biochemiczna ☹️ jeszcze nie krwawiłam czekam na okres... Jestem załamana ☹️ piersi mnie przestały boleć, brzuch jedynie pobolewa właśnie jak na okres...
Jestem w trakcie poronienia, przytulam mocno i czekamy na nowy cykl 😘 napijemy się wina i zrobimy dzidzię ok ? Trzymaj się mocno 😘
 
Ja dalej w trakcie pierwszej @ po zabiegu łyżeczkowania... Cieszyłam się, bo dwa dni miałam tylko brązowe plamienia i myślałam, że skąpa @ się szykuje, ale jak się rozkręciła wczoraj, to coś okropnego. Wręcz mnie zalewa, musiałam założyć wielką podpaskę poporodową, bo nocna nie dawała rady. Mam nadzieję, że tylko pierwsza @ tak będzie wyglądać, bo inaczej się załamie 🤦‍♀️ ja ogólnie zawsze miałam obfite krwawienia, ale to, to jest jakaś masakra
 
reklama
Czy któraś z was bierze może Femibion 0 (Planowanie Ciąży) ? Wczoraj Pani ginekolog poleciła mi go brać ale jestem ciekawa jakie macie odczucia :)
 
Do góry