reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny byłam wczoraj na kontroli którą zalecił mi lekarz jak dostanę wyniki bety . Jak już ostatnio pisałam beta pokazała brak ciąży a ja nadal plamie 😪lekarz stwierdził że poprostu jest to miesiaczka ale powiem wam szczerze że cały czas czulam że coś jest nie tak😔 nawet narzeczony jak wróciłam do domu i powiedziałam mu jak było na wizycie stwierdził że mam nie wątpić w intuicję i iść do innego gina . Posłuchałam go mimo że jestem już wykończona psychicznie i zapisałam się na dzisiaj na wizytę ale już do innego gina. Z tego wszystkiego co się dowiedziałam to to całe moje plamienie nie jest miesiączką, dostałam kolejne skierowanie na betę, no i endometrium wynosi 20mm 🙁Według lekarza mam zrobić betę i jeśli bedzie znów ujemną to czekać na miesiaczke i się zgłosić po niej na kontrolę a jeśli miesiaczka nie przyjdzie w przeciągu paru dni to też czekać. Dodam tylko że pytałam o skierowanie na proga to stwierdził że bez sensu jest badać proga. Plamie już 7 dzień 🙁
Jak miesiaczka nie przyjdzie to tez czekac? Na co? 😳 kiedy masz/mialas termin miesiączki?
dziwna sytacja. Nie chce Cie starszyc ale takie plamienie (ktore nie jest miesiaczka) nie jest „normalne”. dziwne ze lekarz nie dal skierowania na proga, prolaktyne i inne wyniki. Lepiej dzialac od razu niz czekac .
Mam nadzieje ze wszystko skonczy sie dobrze ✊🏼✊🏼😘
 
Jak miesiaczka nie przyjdzie to tez czekac? Na co? 😳 kiedy masz/mialas termin miesiączki?
dziwna sytacja. Nie chce Cie starszyc ale takie plamienie (ktore nie jest miesiaczka) nie jest „normalne”. dziwne ze lekarz nie dal skierowania na proga, prolaktyne i inne wyniki. Lepiej dzialac od razu niz czekac .
Mam nadzieje ze wszystko skonczy sie dobrze ✊🏼✊🏼😘
Jak miesiaczka nie przyjdzie to też czekać 😒 ostatnią miesiączkę miałam 13.04 a cykle mam 30 lub 31 dni , plamie od 7.05 . Na nic nie dał mi skierowanie i właśnie tak myślimy z narzeczonym czy nie jechać na SOR żeby zbadali mnie od góry do dołu .
 
Wiesz to było na zasadzie, że nie może tego wykluczyć, że to od IO a jak jest naprawdę to pewnie przekonam się dopiero po lekach i diecie 😅. Mnie też naprawdę ciężko zmotywować było do gotowania i trzymania diety itd aż w końcu znalazłam taką, która mi smakuje, nie męczę się w kuchni, jem z małżem to samo i raz ja gotuję a raz on i teraz serio nie jest to dla nas uciążliwe 😄
A mogę zapytać co to za dieta? ☺ ja mam wykupione diety od Lenartowicz i z Akademii Płodności. Do kupy jakoś 300 zł ponad wydałam i nie smakuje mi to 🙈😣 kasa wywalona na diety a druga rzecz jest taka że same zakupy dla mnie to dość duży koszt 🙄
Hej dziewczyny byłam wczoraj na kontroli którą zalecił mi lekarz jak dostanę wyniki bety . Jak już ostatnio pisałam beta pokazała brak ciąży a ja nadal plamie 😪lekarz stwierdził że poprostu jest to miesiaczka ale powiem wam szczerze że cały czas czulam że coś jest nie tak😔 nawet narzeczony jak wróciłam do domu i powiedziałam mu jak było na wizycie stwierdził że mam nie wątpić w intuicję i iść do innego gina . Posłuchałam go mimo że jestem już wykończona psychicznie i zapisałam się na dzisiaj na wizytę ale już do innego gina. Z tego wszystkiego co się dowiedziałam to to całe moje plamienie nie jest miesiączką, dostałam kolejne skierowanie na betę, no i endometrium wynosi 20mm 🙁Według lekarza mam zrobić betę i jeśli bedzie znów ujemną to czekać na miesiaczke i się zgłosić po niej na kontrolę a jeśli miesiaczka nie przyjdzie w przeciągu paru dni to też czekać. Dodam tylko że pytałam o skierowanie na proga to stwierdził że bez sensu jest badać proga. Plamie już 7 dzień 🙁
Ale to ten drugi lekarz podejrzewa że jednak mogła być ciąża? To endometrium to chyba doszło do dość dużych rozmiarów 🙈 ja dzisiaj miałabym 5 dzień plamienia ale rozkręcił się okres. Chociaż to też jakieś dziwne jest... Zawsze miałam samą krew a teraz to taka krew ale jakby z domieszką śluzu 🙄 w takim znaczeniu że nie jest taka wodnita tylko taka z domieszką czegoś jeszcze 🤷‍♀️
Wybierasz się jutro na tą betę?? Skintrokuj to dla własnego komfortu psychicznego
Hej dziewczyny 🙂 dzisiaj poroniłam i wracam do Was 😘 mam nadzieję, że trochę Was stąd zniknęło
Bardzo mi przykro 😔😫 niestety znam ten ból... Mój organizm jest na tyle ułomny za przeproszeniem, że musiałam być łyżeczkowana bo nie potrafiłam sama "urodzić" i lekarz bal się ze wda się zakażenie 😔 Trzy miesiące w dupę, potem normowanie tarczycy i nagle minęło 8 miesięcy 🙄 obyś nie musiała czekać tak długo ✊ trzymam kciuki
 
Bardzo mi przykro 😔 mozna spytać co bylo przyczyna?
Nawet nie wiadomo co napisac, bo zadne slowa nie ukoją Twojego cierpienia :(
W koncu nam wszyskim sie uda ❤️ Duzo zdrowia Ci życze ✊🏼😘
W sumie nie wiadomo... Przestał się rozwijać i tyle 🤷 we wtorek idę do szpitala, będę miała już wyniki krwi to może się czegoś dowiem. Chwilowo trzymam się silnej motywacji 🙂 cieszę się, że już "urodziłam" (ból masakryczny) pecherzyk i okoliczne tkanki, bo w tej sytuacji powinno się udać bez łyżeczkowania i będzie można szybko działać
 
A bierzesz jakies leki? Masz regularne cykle zwykle?
zrob test z porannego moczu lub idz na betę ;)
Do czasu poronienia miałam regularne 32 dni. Od pazdzienika do stycznia nie miałam praktycznie w ogóle okresu. Jedynie jakieś krwawienia. To nasz 3 cykl starań. 17 kwietnia powinna być owulacja, test owulacyjny pokazał-mimo, że żadnych objawów nie miałam. Następnie pod koniec kwietnia dosłownie zalał mnie płodny śluz. Zrobiłam 30 kwietnia test owu (z 2 firm) i oba wyszły pozytywne. Jeżeli faktycznie wtedy byla owulacja to okres powinnam mieć jutro. Na pewno zrobię test z rana w weekend jeżeli nadal jej nie będzie.
 
Dziewczyny, który olej z wiesiołka najlepiej przyjmować na poprawę śluzu? Jak dotąd brałam 1 łyżkę stołowa dziennie (od 1dc do owulacji) oleju OlVita ale jakoś nie widziałam spektakularnych efektów 🙄 może lepiej w tabletkach? Albo w formie płynnej ale innej firmy? Jakie macie doświadczenia? Bo nie dość że libido zerowe to na dodatek poślizgu też ze świecą w dzień szukać 😫🤦‍♀️

I druga kwestia - używa któraś z Was tych żeli nawilżających wspomagających zapłodnienie? Wiem ze są takie firmy Conceive Plus ale moze macie doświadczenie z jakimiś innymi? Warto??
 
reklama
Dziewczyny, który olej z wiesiołka najlepiej przyjmować na poprawę śluzu? Jak dotąd brałam 1 łyżkę stołowa dziennie (od 1dc do owulacji) oleju OlVita ale jakoś nie widziałam spektakularnych efektów 🙄 może lepiej w tabletkach? Albo w formie płynnej ale innej firmy? Jakie macie doświadczenia? Bo nie dość że libido zerowe to na dodatek poślizgu też ze świecą w dzień szukać 😫🤦‍♀️

I druga kwestia - używa któraś z Was tych żeli nawilżających wspomagających zapłodnienie? Wiem ze są takie firmy Conceive Plus ale moze macie doświadczenie z jakimiś innymi? Warto??
Hej, ja brałam olej z wiesiołka w tabletkach, jakiś pierwszy lepszy z apteki - Oleofarm i w 3 cyklu zauważyłam dużą poprawę w śluzie. Tonęłam w nim :D
Jeśli chodzi o żel nawilający to my używamy też jakoś 3 miesiące tego: Link do: FertilSafe PLUS żel intymny - staranie się o dziecko, planowanie ciąży, 75 ml - Ziko Apteka , jest spoko, fajny poślizg, no ale ciąży jak nie było tak nie ma :)
No ale też dodam, ze nasi żołnierze bardzo kuleją. Więć myślę, ze u kogoś z lepszymi wynikami to naprawdę spoko rozwiązanie :)
 
Do góry