reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej hej! Podczytuję Was i jak zobaczyłam to badanie przez pępek to mi się autentycznie słabo zrobiło 😅 Dobrze, że to już wyjaśniłyście i w sumie mam nadzieję, że mnie to nie będzie czekać, ale trzymam kciuki za Was wszystkie, które będziecie przez to przechodzić ❤️
Przy okazji mam takie pytanie: w lipcu zaczynamy starania i dostałam zaproszenie na panieński w czasie, kiedy prawdopodobnie będę 3-5 dni po owulacji. Już wtedy z alkoholu raczej lepiej zrezygnować, prawda?
3-5 dni po owulacji nie dochodzi jeszcze do zagnieżdżenia zarodka, więc alkohol na ewentualną ciąże nie będzie miał żadnego wpływu.
 
reklama
Z tego co czytałam kiedyś to są tutaj także "mamy" dlatego napisałam. Pytanie jest takie, po jakim czasie powinna pojawić się @?
 
My nie wiemy [emoji2296]
Zdecydowana większość z nas stara się o ciążę.
Możemy Ci coś poopowiadać o badaniach przy staraniu, o przebiegu poronienia, łyżeczkowania, badaniach nasienia, ale o ciąży niewiele, a o połogu jeszcze mniej.
Na pewno jest tu ktoś kto jest mamą, może nawet po cc, ale tu będziesz długo czekać na odpowiedź.
Wejdź na forum np. Marcowych czy kwietniowuch mam 2021 i one są na tym samym etapie co Ty to na bank będą bardziej pomocne
Z tego co czytałam kiedyś to są tutaj także "mamy" dlatego napisałam. Pytanie jest takie, po jakim czasie powinna pojawić się @?
 
My nie wiemy [emoji2296]
Zdecydowana większość z nas stara się o ciążę.
Możemy Ci coś poopowiadać o badaniach przy staraniu, o przebiegu poronienia, łyżeczkowania, badaniach nasienia, ale o ciąży niewiele, a o połogu jeszcze mniej.
Na pewno jest tu ktoś kto jest mam, może nawet po cc, ale tu jedziesz długo czekać na odpowiedź.
Wejdź na forum np. Marcowych czy kwietniowuch mam 2021 i one są na tym samym etapie co Ty to na bank będą bardziej pomocne
Dziękuję bardzo za podpowiedź🤗. Spróbuję tam napisać 💪
 
A co do badań i poronień to także przeszłam mękę i doskonale wiem co to znaczy😒 w momencie kiedy się poddałam kompletnie, nie chodząc na monitoringi, badania, nie brałam tabletek to udało się. Do lekarza udałam się w 9 tygodniu dopiero z tego względu że za nic na świecie nie wierzyłam że się uda a że mam od zawsze problem z hormonami to myślałam że to wina podwyższonej prolaktyny. Dziewczyny każdej z Was życzę upragnionego maleństwa 💪💪 pozdrawiam Was cieplutko 😘😘😘😘😘😘😘😘
 
właśnie, właśnie, ja też mam wrażenie, ze tak z 5 dni przed, a po owulacji zaraz się kończy.
A pytam, bo planowo mam owlacje dziś, a śluz skończył się już wczoraj... i mój organizm mówi mi, ż eowulacja była we wtorek, czyli 2 dni wcześniej niż mówi aplikacja :) i tak, wiem, że aplikacja to tylko orientacyjnie :D
Ja ostatnio mialam owulacje 4dni wczesniej niz w aplikacji. Oczywiscie nie sugerowałam sie aplikacja tylko słuchałam swojego ciała i mialam racje, lekarz potwierdził moje podejrzenia ze owulacja przesunęła sie ;) Takze trzeba sie wsłuchiwać w swoj organizm ;)
 
O nieee strasznie spadła morfologia, bardzo mi przykro 😔 Jak to w ogóle możliwe? Żeby leki obniżały, aż tak płodność?
No właśnie nie wiem 😔 tylko to biorę pod uwagę, bo od ostatnich wyników wprowadziliśmy płodna dietę w tym orzechy brazylijskie i witaminy. Myśleliśmy, że teraz wyniki będą super... A są super złe 😭 mam jeszcze cichą nadzieję, że w labo wystąpił błąd 😔
 
reklama
Dziewczyny, rozmawiałyście może kiedyś ze swoimi lekarzami na temat wpływu alkoholu na dojrzewanie komórki jajowej? W sobotę mam imprezę, to będzie 10 dc. Zastanawiam się, czy alk może zaburzyć późniejszą owulację i jak bardzo należy uważać.
 
Do góry