reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej, mam do Was pytanie otóż 12 marca urodziłam córkę(cesarskie cięcie) , oczyszczałam się 2 tygodnie po czym przestałam. Czekam na pierwszą @ a nadal jej nie ma. Dodam również że od początku nie karmię piersią ponieważ nie miałam pokarmu.
 
Wyczekana od ponad 2 lat.
 

Załączniki

  • IMG_20210513_133114.jpg
    IMG_20210513_133114.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 113
Hej, mam do Was pytanie otóż 12 marca urodziłam córkę(cesarskie cięcie) , oczyszczałam się 2 tygodnie po czym przestałam. Czekam na pierwszą @ a nadal jej nie ma. Dodam również że od początku nie karmię piersią ponieważ nie miałam pokarmu.
Napisz na jakąś grupę mamusiową. Myślę że bardziej pomogą niż my 🙂
 
Hej hej! Podczytuję Was i jak zobaczyłam to badanie przez pępek to mi się autentycznie słabo zrobiło 😅 Dobrze, że to już wyjaśniłyście i w sumie mam nadzieję, że mnie to nie będzie czekać, ale trzymam kciuki za Was wszystkie, które będziecie przez to przechodzić ❤️
Przy okazji mam takie pytanie: w lipcu zaczynamy starania i dostałam zaproszenie na panieński w czasie, kiedy prawdopodobnie będę 3-5 dni po owulacji. Już wtedy z alkoholu raczej lepiej zrezygnować, prawda?
 
Hej, mam do Was pytanie otóż 12 marca urodziłam córkę(cesarskie cięcie) , oczyszczałam się 2 tygodnie po czym przestałam. Czekam na pierwszą @ a nadal jej nie ma. Dodam również że od początku nie karmię piersią ponieważ nie miałam pokarmu.
Tutaj większość dziewczyn jest staraczkami bez dzieci, napisz na grupie mam
 
3 do 5 ni po owulacji możesz chlać na umór, smacznego
Hej hej! Podczytuję Was i jak zobaczyłam to badanie przez pępek to mi się autentycznie słabo zrobiło [emoji28] Dobrze, że to już wyjaśniłyście i w sumie mam nadzieję, że mnie to nie będzie czekać, ale trzymam kciuki za Was wszystkie, które będziecie przez to przechodzić [emoji3590]
Przy okazji mam takie pytanie: w lipcu zaczynamy starania i dostałam zaproszenie na panieński w czasie, kiedy prawdopodobnie będę 3-5 dni po owulacji. Już wtedy z alkoholu raczej lepiej zrezygnować, prawda?
 
reklama
Hej hej! Podczytuję Was i jak zobaczyłam to badanie przez pępek to mi się autentycznie słabo zrobiło 😅 Dobrze, że to już wyjaśniłyście i w sumie mam nadzieję, że mnie to nie będzie czekać, ale trzymam kciuki za Was wszystkie, które będziecie przez to przechodzić ❤️
Przy okazji mam takie pytanie: w lipcu zaczynamy starania i dostałam zaproszenie na panieński w czasie, kiedy prawdopodobnie będę 3-5 dni po owulacji. Już wtedy z alkoholu raczej lepiej zrezygnować, prawda?
Jeśli chcesz być jedyną trzeźwą na imprezie to tak 😂 a tak na serio to nie musisz rezygnować z alkoholu 3-5 dni po owulacji, baw się dobrze 😉
 
Do góry