reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Witamy z powrotem.
Rozumiem Twoją stratę, bo sama przeżywałam to w zeszłym miesiącu.
Mam jednak nadzieję, że wracając do tego wątku będzie trochę więcej "pokory" w Twoich wypowiedziach, bo dziewczyny nie chciały dla Ciebie źle mówiąc, że powinnaś wziąć na wstrzymanie z tak wczesnym testowaniem, żeby uniknąć rozczarowań biochemiczną na tak wczesnym etapie :)

Co do starań po biochemicznej, to mój ginekolog pocieszał mnie, że przynajmniej wiemy, że nasz organizm jest w stanie zajść w ciążę, więc trzeba podchodzić do tego pozytywnie.
Testować muszę sie wcześniej ze względu na przyjmowana luteinę. Sam lekarz kazał mi robić betę w 26dc aby wiedzieć czy odstawiamy luteinę czy zwiększamy dawkę. 😕🤐l
 
reklama
Bo są różne przypadki, a jeśli kobieta ma zapchane jajowody to podobno boli to jak skur...syn 😉 no i każdy ma też inny próg wytrzymałości na ból. Ty miałaś drożne?
Mialam w jednym malutki czop sluzowy ktory przepchal kontrast:) tak to drożne .
wiem wiem, slyszalam ze boli jak skur..... i z takim nastawieniem szlam 🙈
To prawda ze kazdy ma inny prog bolu , po mnie dziewczyna wyszla po plakala strasznie i mowila ze nigdy jej nic tak nie bolalo jak to , Takze to indywidualna sprawa. Jesli moge wam cos powiedziec to spytajcie o badanie HSG metoda Sono, jest szybsze mniej inwazyjne mniej bolesne :)
 
U mnie było bardzo mocne kłucie 🥺 ale naprawdę nie chciałabym żeby to Cię zniechęciło do badania, bo to naprawdę jest kilka minut. Myśle ze lepiej to zrobić bez narkozy, zwłaszcza jeśli narkoza jest dla Ciebie obciążaniem.
Nie jestem zniechęcona do badania, wręcz bardzo bym się ucieszyła jakbym już mogła na nie iść, ale nie ma opcji żebym poddała się narkozie 🤷🏻‍♀️
 
Skoro postanowiłas i tak ignorować wszystkie rady i sugestie to chociaż na przyszłość nie odgrażaj się jak to będziesz rzucać innym staraczkom betą w twarz bo jak widzisz los daje bolesne i okrutne lekcje pokory i warto wyciągnąć z nich wnioski [emoji2272]
Testować muszę sie wcześniej ze względu na przyjmowana luteinę. Sam lekarz kazał mi robić betę w 26dc aby wiedzieć czy odstawiamy luteinę czy zwiększamy dawkę. [emoji53][emoji850]l
 
reklama
Mialam w jednym malutki czop sluzowy ktory przepchal kontrast:) tak to drożne .
wiem wiem, slyszalam ze boli jak skur..... i z takim nastawieniem szlam 🙈
To prawda ze kazdy ma inny prog bolu , po mnie dziewczyna wyszla po plakala strasznie i mowila ze nigdy jej nic tak nie bolalo jak to , Takze to indywidualna sprawa. Jesli moge wam cos powiedziec to spytajcie o badanie HSG metoda Sono, jest szybsze mniej inwazyjne mniej bolesne :)
Właśnie teraz sprawdziłam i na skierowaniu mam napisane tylko hsg (Histerosalpingografia) a moja klinika na stronie podaje, że robi SONO- HSG...Też słyszałam, że SONO-HSG jest nowocześniejsze, ale nie potrafię zrozumieć czym się różni od zwykłego HSG? 🤔
 
Do góry