reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Właśnie się dowiedziałam, że HSG tam gdzie chce robić, robią tylko pod narkozą... Jestem przerażona, wolę mieć robione tylko na lekach przeciwbólowych...😬 A Wy jak miałyście?
Pod narkoza?😳😳 ja mialam robiona bez narkozy bez zadnych lekow przeciwbólowych itd. 5min badania i po wszystkim , delikatny bol przez kolka sekund. Dziwi mnie jak ktos mówi ze ma pod narkoza to badanie 😳
 
Pod narkoza?😳😳 ja mialam robiona bez narkozy bez zadnych lekow przeciwbólowych itd. 5min badania i po wszystkim , delikatny bol przez kolka sekund. Dziwi mnie jak ktos mówi ze ma pod narkoza to badanie 😳
No bo to chyba zależy, dla niektórych to badanie jest meeega bolesne. Ale nich ktoś, kto to miał też jeszcze może się wypowie :)
 
Pod narkoza?😳😳 ja mialam robiona bez narkozy bez zadnych lekow przeciwbólowych itd. 5min badania i po wszystkim , delikatny bol przez kolka sekund. Dziwi mnie jak ktos mówi ze ma pod narkoza to badanie 😳
Bo są różne przypadki, a jeśli kobieta ma zapchane jajowody to podobno boli to jak skur...syn 😉 no i każdy ma też inny próg wytrzymałości na ból. Ty miałaś drożne?
 
No bo to chyba zależy, dla niektórych to badanie jest meeega bolesne. Ale nich ktoś, kto to miał też jeszcze może się wypowie :)
Bo są różne przypadki, a jeśli kobieta ma zapchane jajowody to podobno boli to jak skur...syn 😉 Ty miałaś drożne?
Potwierdzam, mam niedrożny jeden jajowod, bolało jak skuuur..syn :D na szczęście krótko, bo jak lekarz zobaczył ze płyn nie przechodzi i nie ma szans na to, a ja się zaczęłam drzeć, to szybko zakończył badanie. Ale nie chce nikogo straszyć, bo to nie trwa długo na szczęście i pewnie nie musi bolec jeśli jest wszystko okej.
 
reklama
Potwierdzam, mam niedrożny jeden jajowod, bolało jak skuuur..syn :D na szczęście krótko, bo jak lekarz zobaczył ze płyn nie przechodzi i nie ma szans na to, a ja się zaczęłam drzeć, to szybko zakończył badanie. Ale nie chce nikogo straszyć, bo to nie trwa długo na szczęście i pewnie nie musi bolec jeśli jest wszystko okej.
Jakiego rodzaju to jest ból? Kłucie? Rozpieranie? Pieczenie?
 
Do góry