reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny;
u mnie dziwne rzeczy się dzieją. Mam monitoring:
12 d.c. pęcherzyk 9 mm, endo 8
15 d.c. pęcheryk 7,7 mm, endo 5, (lekarz mówił, że jelita szaleją ale udało mu się zmierzyć wszystko; zauważyłam jednak że pęcherzyk był jak okrągła piłeczka, jak nigdy (jakby zaciśnięty))
17 d.c. pęcherzyk 12,2 mm, endo 6 - poszłam do innego lekarza (dodatkowo)
19 d.c. jutro kolejna wizyta
skąd tata sinusoida?

Ale piszę z pytaniem do Was, czy myślicie, że jest szansa na owu? Cykle mam +35. Ale naczytałam się, że późna owu niesie ze sobą słabą jakość :(

z góry dziękuję za Wasze opinie!
 
Skoro postanowiłas i tak ignorować wszystkie rady i sugestie to chociaż na przyszłość nie odgrażaj się jak to będziesz rzucać innym staraczkom betą w twarz bo jak widzisz los daje bolesne i okrutne lekcje pokory i warto wyciągnąć z nich wnioski [emoji2272]
Nigdy nie wyraziłam się że będę rzucać komuś betą w twarz. Wypraszam sobie. Proszę mi nie wkładać w usta coś czego nie powiedziałam. Mogłaś tak to odebrać ale ja nie napisałam tego tak jak Ty to ujęłaś.:confused2: Pozatym Beta stopniowo spadała od 26 do 8,6 aż do 3,2....
 
Właśnie teraz sprawdziłam i na skierowaniu mam napisane tylko hsg (Histerosalpingografia) a moja klinika na stronie podaje, że robi SONO- HSG...Też słyszałam, że SONO-HSG jest nowocześniejsze, ale nie potrafię zrozumieć czym się różni od zwykłego HSG? 🤔
Wiem tylko tyle ze Sono HSG jest mniej inwazyjne . Moze warto podpytac lekarza :) ja mialam ta metoda Sono robione ;)
 
Nigdy nie wyraziłam się że będę rzucać komuś betą w twarz. Wypraszam sobie. Proszę mi nie wkładać w usta coś czego nie powiedziałam. Mogłaś tak to odebrać ale ja nie napisałam tego tak jak Ty to ujęłaś.:confused2: Pozatym Beta stopniowo spadała od 26 do 8,6 aż do 3,2....
No niestety wszystkie tak to odebrałyśmy. Więc nie kłóć się więcej i tyle
 
Nigdy nie wyraziłam się że będę rzucać komuś betą w twarz. Wypraszam sobie. Proszę mi nie wkładać w usta coś czego nie powiedziałam. Mogłaś tak to odebrać ale ja nie napisałam tego tak jak Ty to ujęłaś.:confused2: Pozatym Beta stopniowo spadała od 26 do 8,6 aż do 3,2....
Przepraszam, że to napiszę, ale akurat zajrzałam na wątek mam styczniowych kiedy pisałaś po pierwszej becie, że się cieszysz bo jest wynik 8,6, więc dlaczego teraz wymyślasz historie, że beta była 26? Współczuje straty, sama przez to przeszłam, ale nie znoszę ściemniania. Po co?
 
Testować muszę sie wcześniej ze względu na przyjmowana luteinę. Sam lekarz kazał mi robić betę w 26dc aby wiedzieć czy odstawiamy luteinę czy zwiększamy dawkę. 😕🤐l
Przepraszam, nie chcę być niemiła, ale jak nie chcesz słuchać nas, to słuchaj chociaż lekarza. Dziś masz 28dc (nie, nie straciłaś ciąży w 4+5), więc betę lekarz chciał zrobić przedwczoraj, nie chciał byś robiła testy od 20dc, 6dpo. Tamte testy wg mnie były fałszywie pozytywne, bo akurat te testy to do siebie mają. Wstrzymaj się następnym razem do co najmniej 12 dpo, unikniesz nakręcania się, a tym samym bolesnego rozczarowania. I nie nazywaj nas śmiejącymi się z Ciebie niedowiarkami. Każda z nas chciała dla Ciebie dobrze. Życzę Ci byś szybko mogła cieszyć się zdrową ciążą, ale zaufaj nam, testowanie tak szybko nie ma sensu.
 
Pierwsza bete jaką pokazałaś to było 8,6 więc nie wiem skąd nagle 26[emoji41]
Ale nie ważne, masz swoje wizję cyklu i swoich ciąż i masz do tego pełne prawo, ale wszystkie staraczki tutaj potraktowałaś jak nie równe sobie bo Ty taka nowoczesna i "amerykańskim" testem sobie wywróżyłas ciążę 6 dpo. Rób co chcesz, testuj ile potrzebujesz, ale nie traktuj innych z góry.
Pozytywny test to dopiero początek ciężkiej i bardzo nieprzewidywalnej drogi. To, że zobaczysz 2 kreski nie czyni Cię lepsza od innych i szafowanie tym i wywyższanie się "patrzcie mam, niedowiarki, jeszcze Wam wszystkim pokaże" to po prostu dziecinada.
Większość z nas ma za sobą wieloletnie starania, kilkukrotne straty i nie zazdrościmy Ci Twoich kresek więc nie musisz nam nic udowadniać.
Nie interesujesz się żadną inną staraczką, nie pytasz, nie pomagasz tylko wpadłaś skupić na sobie uwagę, pokrzyczeć trochę jakie to jesteśmy złośliwe, że nie widzimy Twoich cieni, pogrozić rzucaniem beta i wypadłaś.
A teraz wróciłaś więc wyciągnij z tego wnioski i spróbuj nauczyć się czegoś z tego co dziewczyny tu wnoszą bo te, które dzielą się tu wiedzą zamiast nakręcać inne naiwne dziewczyny na ciążę dzień po owulacji to można już na palcach jednej ręki policzyć i za chwilę nie będziecie miały kogo prosić o radę [emoji2272]
Nigdy nie wyraziłam się że będę rzucać komuś betą w twarz. Wypraszam sobie. Proszę mi nie wkładać w usta coś czego nie powiedziałam. Mogłaś tak to odebrać ale ja nie napisałam tego tak jak Ty to ujęłaś.:confused2: Pozatym Beta stopniowo spadała od 26 do 8,6 aż do 3,2....
 
No niestety wszystkie tak to odebrałyśmy. Więc nie kłóć się więcej i tyle
Ja się nie kłócę. Kto tu się kłóci? Wyrażam swoje zdanie nie obrażając nikogo ani nie podnosząc głosu (jakkolwiek to głupio zabrzmi). Pozatym nikt nie zabroni mi się cieszyć, przeżywać dobrych i złych emocji. Zostałam nauczona że skrywanie emocji zawsze się źle kończy. Jeśli kogoś uraził mój wybuch radości to przykro mi.
 
reklama
Do góry