reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny ❤️
Dzisiaj przyszła @, pierwsza po zabiegu łyżeczkowania, które było 8 kwietnia. Także ogromnie się cieszę, bo jeszcze miesiąc i będziemy mogli ruszyć znowu ze staraniami. Zamówiłam już nowe testy ciążowe, więc mam spory zapas 🙈 (chociaż mam nadzieję, że tylko jeden wystarczy, a reszta już się nie przyda ✊) Byłam też po skierowanie do endokrynologa, żeby od następnej ciąży być pod stałą kontrolą. Niestety u mnie tarczyca uaktywniła się podczas ciąży, przed utrzymywała się na poziomie 1.5, a w trakcie doszła prawie do 3. Teraz badałam i znowu jest 1.5 czyli idealnie :)
 
reklama
Hej dziewczyny ❤️
Dzisiaj przyszła @, pierwsza po zabiegu łyżeczkowania, które było 8 kwietnia. Także ogromnie się cieszę, bo jeszcze miesiąc i będziemy mogli ruszyć znowu ze staraniami. Zamówiłam już nowe testy ciążowe, więc mam spory zapas 🙈 (chociaż mam nadzieję, że tylko jeden wystarczy, a reszta już się nie przyda ✊) Byłam też po skierowanie do endokrynologa, żeby od następnej ciąży być pod stałą kontrolą. Niestety u mnie tarczyca uaktywniła się podczas ciąży, przed utrzymywała się na poziomie 1.5, a w trakcie doszła prawie do 3. Teraz badałam i znowu jest 1.5 czyli idealnie :)
Hahha zapas testów trzeba mieć. Życzę powodzenia i dawaj znać 😊
 
Cześć Dziewczyny, od kilku miesięcy przeczesuje fora w poszukiwaniu informacji. Zupełnie przypadkiem trafiłam na Wasza grupę i pomyślałam, ze chętnie dołączę. Jak pomyślałam, tak zrobiłam ☺️ I zarejestrowałam się . Staramy się równy rok i chyba właśnie ta data tak na mnie wpłynęła. Nie świruje, ale jednak każdego miesiąca jest przykro kiedy się nie udaje. Doświadczenia nie mam żadnego, bo staramy się o pierwsze dziecko. Tym bardziej, Wasze rady i wsparcie na pewno mi pomogą. W tej chwili jestem w 20 dc i oczekiwaniu na rozwój wydarzeń . Niecierpliwie się okropnie. Wiem, wiem ze to nie służy niczemu, ale same wiecie jak jest.
 
Cześć Dziewczyny, od kilku miesięcy przeczesuje fora w poszukiwaniu informacji. Zupełnie przypadkiem trafiłam na Wasza grupę i pomyślałam, ze chętnie dołączę. Jak pomyślałam, tak zrobiłam ☺️ I zarejestrowałam się . Staramy się równy rok i chyba właśnie ta data tak na mnie wpłynęła. Nie świruje, ale jednak każdego miesiąca jest przykro kiedy się nie udaje. Doświadczenia nie mam żadnego, bo staramy się o pierwsze dziecko. Tym bardziej, Wasze rady i wsparcie na pewno mi pomogą. W tej chwili jestem w 20 dc i oczekiwaniu na rozwój wydarzeń . Niecierpliwie się okropnie. Wiem, wiem ze to nie służy niczemu, ale same wiecie jak jest.

Witamy :)
U nas też zaraz będzie rok, z jedną biochemiczną po drodze.
I tak samo staramy się o pierwsze dziecko :)
W jakim jesteście wieku? Chodzisz na monitoringi i miałaś jakieś badania?
Bo my póki co nie.
 
Cześć Dziewczyny, od kilku miesięcy przeczesuje fora w poszukiwaniu informacji. Zupełnie przypadkiem trafiłam na Wasza grupę i pomyślałam, ze chętnie dołączę. Jak pomyślałam, tak zrobiłam ☺️ I zarejestrowałam się . Staramy się równy rok i chyba właśnie ta data tak na mnie wpłynęła. Nie świruje, ale jednak każdego miesiąca jest przykro kiedy się nie udaje. Doświadczenia nie mam żadnego, bo staramy się o pierwsze dziecko. Tym bardziej, Wasze rady i wsparcie na pewno mi pomogą. W tej chwili jestem w 20 dc i oczekiwaniu na rozwój wydarzeń . Niecierpliwie się okropnie. Wiem, wiem ze to nie służy niczemu, ale same wiecie jak jest.
Hej ;) monitorujesz owulacje? Robisz testy? Jestes po jakis badaniach/lekach? Powiedz cos wiecej jesli mozesz 😉
 
Cześć Dziewczyny, od kilku miesięcy przeczesuje fora w poszukiwaniu informacji. Zupełnie przypadkiem trafiłam na Wasza grupę i pomyślałam, ze chętnie dołączę. Jak pomyślałam, tak zrobiłam [emoji3526] I zarejestrowałam się . Staramy się równy rok i chyba właśnie ta data tak na mnie wpłynęła. Nie świruje, ale jednak każdego miesiąca jest przykro kiedy się nie udaje. Doświadczenia nie mam żadnego, bo staramy się o pierwsze dziecko. Tym bardziej, Wasze rady i wsparcie na pewno mi pomogą. W tej chwili jestem w 20 dc i oczekiwaniu na rozwój wydarzeń . Niecierpliwie się okropnie. Wiem, wiem ze to nie służy niczemu, ale same wiecie jak jest.

To może czas na jakaś diagnostykę? Macie juz jakieś badania za sobą?
 
reklama
Do góry