reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Witam wszystkich, właśnie postanowiłam dołączyć do tego forum. Poczytuje Was od dłuższego czasu, ale nie pisałam. Po prostu wczytywałam się w Wasze historie i kibicowałam, teraz postanowiłam jednak zabrać glos i się trochę wyżalić.
O dziecko staramy się z mężem od ponad 2 lat. Dotychczas bezskutecznie.
Aktualnie jestem pod obserwacja ginekologiczna. Mam 30 lat i dużo schorzeń, głowinie wrodzona wadę serca i nadciśnienie. Z ginekologicznych spraw zmagałam się z niedoczynnością tarczycy i hiperprolaktymia. Początkowo zostałam źle zdiagnozowana i dostałam do łykania bromergon po którym źle się czułam i wszystko się nasiliło. Po skierowaniu mnie do endokrynologa okazało się że wogole nie powinnam brać tego leku został mi przepisany euthyrox i teraz czuję się znacznie lepiej. Od 3 cykli mam stabilne książkowe wręcz wyniki. W maju wyniki nasienia robi mój mąż. I liczę na to że to będzie Nasz rok. 😉
Hej ;) cos bierzesz na hiperprolaktynemie? Ja tez to mam stwierdzone
 
Cześć dziewczyny jetem po becie i potwierdzone jestem w ciąży!!! Tylko beta strasznie mała... I się zastanawiam czy wszystko jest ok według moich obliczeń 4 tydzień się zaczął...
 

Załączniki

  • Screenshot_20210512_140002_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210512_140002_com.android.chrome.jpg
    136,9 KB · Wyświetleń: 130
Cześć dziewczyny jetem po becie i potwierdzone jestem w ciąży!!! Tylko beta strasznie mała... I się zastanawiam czy wszystko jest ok według moich obliczeń 4 tydzień się zaczął...
Gratulacje !!!! Aaaaa!!!! Cudowna wiadomość!!!! 🥰🥰🥰 moze zle policzyłaś zrob betę za 2 -3 dni znowu :) ale się cieszę!!!!
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was [emoji169] Wczoraj byłam z mężem na pierwszej wizycie w klinice leczenia niepłodności i ogólnie sprawy mają się tak, że ten cykl jednak był bezowulacyjny, 19mm pęcherzyk nie pękł i urósł to gigantycznych rozmiarów, więc zostaje Nam czekać na @ i zacząć 11 cykl. 11 cykl będę prowadzić jeszcze z moją Panią ginekolog, która przepisała mi clostilbegyt na stymulację pęcherzyków i być może da mi coś na pęknięcie, zobaczymy jak się sytuacja potoczy, natomiast jeśli chodzi o wizytę w klinice, to jestem bardzo miło zaskoczona, pomimo stresu jaki Nam towarzyszył wszystko przebiegło w miłej atmosferze i sprawnie, spędziliśmy tam godzinę, Pani doktor zrobiła z Nami obszerny wywiad, oraz zrobiła mi usg, stanęło na tym że dostałam skierowanie do szpitala na HSG, zrobiłam też 5 wymazów na obecność baterii, chorób i oczywiście cytologie, mąż ma umówioną wizytę u androloga i zobaczymy co będzie dalej...
Fajnie, że ktoś się konkretnie wziął za "Wasz problem". Wierzę, że teraz pójdzie wszystko z górki [emoji2956]. Lekarz, który zna się na robocie to już jak wygrana [emoji6]
 
Hej dziewczyny, dziś jestem 10 dpo. Ovu potwierdzona na monitoringu i badaniem proga 😊 dostałam na wszelki wypadek (2 cb) proga w tabletkach do połykania 1x1 do 25 dc. Wczoraj planowo wzięłam ostatnia tabletke wieczorem. A dzisiaj rano widzę na papierze śluz w kolorze kawy z dużą ilością mleka 😬 badałam szyjkę i jest nisko, i całkowicie zamknięta, przed @ zwykle wyczuwam ze jest delikatnie "uchylona" i ten śluz 0 krwi nawet w środku, co zwykle miałam już śladowe ilości w środku. Nie wiem czy robić sobie jeszcze nadzieję i czy ten prog po prostu wywołał mi wcześniej @. Miała któras z Was cos takiego?
 
reklama
Cześć dziewczyny jetem po becie i potwierdzone jestem w ciąży!!! Tylko beta strasznie mała... I się zastanawiam czy wszystko jest ok według moich obliczeń 4 tydzień się zaczął...
Kiedy wyszedł Ci pierwszy pozytywny test i który masz dzien po owulacji?
Ważny jest przyrost bety, więc zbadaj ją ponownie pojutrze.
 
Do góry