reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Ooo super bo właśnie miałam zapytać czy oprócz tego ze ładnie urósł (chyba nawet dwa z tego co pamiętam?) To czy ładnie pękł 😁 ciesze się że tak Ci się od razu udało ze wszystkim 🥰 teraz pozostaje ściskać kciuki za 2 krechy 😁 u mnie niestety lipa. Pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel 😔 i teraz 17go zamiast testować to będę jechać Eby sprawdzić czy się wchlonela i czy można dalej stymulować czy niestety przerwać 😔 strasznie się tym załamałam bo czas leci a tu takie kłody pod nogi 🙈
Jeden pękł, drugi nie. Ale mi mówiła że organizm sam sobie z tym niepeknietym poradzi :D nie wiem czy rośnie dalej, czy będzie z tego jakaś torbiel, ale żadnego dyskomfortu nie odczuwam. Nie kazała się martwić to chyba wie co mówi :D w niedzielę jest termin @,będzie 14 dpo i
wtedy zamierzam zatestowac rano. Mam nadzieję że @ mnie nie uprzedzi :D
Ej nie załamuj się lala :* poczytaj sobie ze takie rzeczy się zdarzają :) ja przed stymulacja przeczytałam wszystkie za i przeciw :D zazwyczaj te torbiele są wydalane podczas @. Czasem się tak zdarza. W pierwszym cyklu stymulowanym Ginka mówiła że zajście graniczy z cudem :) głowa do góry! Może w kolejnym miesiącu dostaniesz jakiś zastrzyk na pełnienie? :) na pewno będzie dobrze. W tym roku nam się uda! :D
 
Tak tylko ja zazywam duphaston an podtrzymanie ciąży i akurat mi się kończy.. Więc pewnie będę musiała jechać do niej na wizytę. Umówiłam się już na krew na sobotę i zobaczymy jaki przyrost... Mam złe przeczucia jakoś nie umiem się cieszyć ☹️
Gratuluję!!!!!!!!!! <3
Źle przeczucia? Kochana jesteś w ciąży! Włącz pozytywne myślenie! :D pojutrze na betę, sprawdzisz przyrost i już uśmiech Ci wróci na twarz :) nie obstawiaj najgorszego! Zdrówka :*
 
reklama
Tak tylko ja zazywam duphaston an podtrzymanie ciąży i akurat mi się kończy.. Więc pewnie będę musiała jechać do niej na wizytę. Umówiłam się już na krew na sobotę i zobaczymy jaki przyrost... Mam złe przeczucia jakoś nie umiem się cieszyć ☹️
Nie martw sie na zapas 😉
 
Do góry