reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Same powiedzcie? To jest dopiero pozytyw? Apka premom od razu zaznaczyła to jako high 3.24 "peak" .
Pytam bo wcześniejsze były bledsze ale minimum w takiej samej tonacji jak kreska kontrolna ... czyli wg ulotki tez pozytyw...zgłupiałam już 🙈
Wow, jaka krecha 🙈😁 moje to były takie bladzioszki, też niby pozytyw ale już sama kontrolna była dość blada. Trzymam kciuki żebyś niedługo widziała takie krechy na teście ciazowym 😘
 
Jeśli nie ureguluje TSH to o ciąży można zapomnieć?
Najlepiej być pod okiem dobrego endokrynologa. Wysokie tsh może być powodem wielu komplikacji, u mnie w 4tc skoczyło do niecałych 4 i zdania lekarzy były podzielone. Jedni uważali że to mogło być przyczyną poronienia inni nie widzieli w tym w ogóle powiązania 🤷‍♀️ ale później wpadłam w poporodowe zapalenie tarczycy, tsh bardzo się wahało z niecałych 4 spadło do 0,002. Później urosło do 13 🙄 i przez pół roku nie mogłam tego unormować, musieliśmy czekać z kolejnymi staraniami 😔 teraz też są wahania ale mamy zielone światło już od endokrynologa a mam dawkę 75/100
 
Jeśli nie ureguluje TSH to o ciąży można zapomnieć?
Chyba nie aż tak :) Ja zaszłam w ciążę w październiku i niestety poroniłam. Wtedy jeszcze nie miałam zdiagnozowanych problemów z tarczycą i do endokrynologa wybrałam się dopiero niedawno, ale możliwe, że to było przyczyną poronienia, chociaż teraz nikt tego nie stwierdzi. W każdym razie w ciążę zaszłam w 2 cyklu starań, więc szybko.
 
Wow, jaka krecha 🙈😁 moje to były takie bladzioszki, też niby pozytyw ale już sama kontrolna była dość blada. Trzymam kciuki żebyś niedługo widziała takie krechy na teście ciazowym 😘
No daj spokoj ... to mój pierwszy taki cykl w zeszłym w ogóle mialam same bladziochy bez pozytywu.. a tu szok tylko nie potrafię wyposrodkowac teraz który to pozytyw bo powinno się liczyć chyba do pierwszego pozytuwu?🤔 tobie tez lala życzę szybkiej, zdrowej i nudnej ciąży 😘😘😘
 
Zerknijcie proszę 🙏😘
 

Załączniki

  • 1c75bfaf-e0e8-4df6-9a3b-5fc3f868203b.jpg
    1c75bfaf-e0e8-4df6-9a3b-5fc3f868203b.jpg
    138,7 KB · Wyświetleń: 80
Mam dokładnie to samo. Owu miałam w okolicach 23-24.04. Dziś testowałam ale po południu i wyszedl negatywny. Chyba za szybko zrobiłam.
 
reklama
Chyba nie aż tak :) Ja zaszłam w ciążę w październiku i niestety poroniłam. Wtedy jeszcze nie miałam zdiagnozowanych problemów z tarczycą i do endokrynologa wybrałam się dopiero niedawno, ale możliwe, że to było przyczyną poronienia, chociaż teraz nikt tego nie stwierdzi. W każdym razie w ciążę zaszłam w 2 cyklu starań, więc szybko.
Dzwoniłam do swojego lekarza muszę zrobić dodatkowo antyTPO . I z wynikami do niego.
 
Do góry