reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Czyli to nie jest tak łatwo obniżyć? Ile tygodni ci to zajęło?
Ja walczę z tym od czerwca zeszłego roku, chodziło mi, że dość szybko udało się się zejść poniżej 2, ta tarczyca się wahała między czasie. Raz na tej dawce Euthyrox 50 miałam nawet 1,7, za miesiąc 1,4, a teraz 1,9. Dodam, że od kiedy zaczęłam brak te leki to miesiączki mi się wyregulowały, przed braniem leków cykle miałam różne różniste 28/40/48/16, masakra...A teraz 30-32, chociaż tyle dobrego 😊
 
reklama
@Lenkka28 z mojego doświadczenia powiem Ci, że z tym TSH to różnie bywa. Ja miałam 3,73, więc dostałam Euthyrox 50 i po miesiącu meeega mi spadło, bo aż do 0,05. Zadzwoniłam do mojej endo i kazała brać połówkę, czyli tak jakby 25.
 
Witam kochane regularnie was podczytuje🙂 u mnie też starania na poziomie "starań" w dalszym ciągu...🤷‍♀️ jedyne co się zmieniło to w tym cyklu mialam wyjątkowo mocne testy owulacyjne? Az byłam w szoku!!!
Przytulanki były...wiec i nadzieją jest...ona ponoc umiera ostatnia😘
Ściskam Was wszystkie i każdą z osobna obyśmy niedługo wszystkie ujrzały te upragnione II😍
 
Same powiedzcie? To jest dopiero pozytyw? Apka premom od razu zaznaczyła to jako high 3.24 "peak" .
Pytam bo wcześniejsze były bledsze ale minimum w takiej samej tonacji jak kreska kontrolna ... czyli wg ulotki tez pozytyw...zgłupiałam już 🙈
 

Załączniki

  • 89efab27-19ba-442b-844f-bbc2edb571a3.jpg
    89efab27-19ba-442b-844f-bbc2edb571a3.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 82
  • fae128a9-53ba-46a4-88ca-7e08d764c6ee.jpg
    fae128a9-53ba-46a4-88ca-7e08d764c6ee.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry