reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Najlepiej być pod okiem dobrego endokrynologa. Wysokie tsh może być powodem wielu komplikacji, u mnie w 4tc skoczyło do niecałych 4 i zdania lekarzy były podzielone. Jedni uważali że to mogło być przyczyną poronienia inni nie widzieli w tym w ogóle powiązania 🤷‍♀️ ale później wpadłam w poporodowe zapalenie tarczycy, tsh bardzo się wahało z niecałych 4 spadło do 0,002. Później urosło do 13 🙄 i przez pół roku nie mogłam tego unormować, musieliśmy czekać z kolejnymi staraniami 😔 teraz też są wahania ale mamy zielone światło już od endokrynologa a mam dawkę 75/100
Dzwoniłam do lekarza muszę zrobić antyTPO i z wynikami mam przyjść do niego.
 
reklama
Cześć. Podczytuję Was od jakiegoś czasu i widzę, że jesteście skarbnicą wiedzy, więc pomyślałam, że doradzicie mi... Miałam bardzo długie cykle, takie ponad 40 dni. Lekarz przepisał mi duphaston (10 dni od 16dc. 2x1) i jestem po 4 opakowaniach - miesiączki zaczęły pojawiać się regularnie. Robiłam testy owulacyjne we wszystkich cyklach z duphastonem i ani razu kreska testowa nie wyszła ciemniejsza od kontrolnej. W tym cyklu, konkretnie w środę 05.05 (8 dc.) był pozytyw, kreska dużo ciemniejsza od kontrolnej. Zauważyłam też wtedy sporo śluzu płodnego. Nie wiem czy powinnam wziąć duphaston 16dc tak jak zawsze czy może jednak wcześniej... Niestety w tym tygodniu mój lekarz nie jest dostępny, dopiero w poniedziałek będę mogła do niego zadzwonić, a dzisiaj jest już 10dc, może powinnam wziąć ten duphaston na przykład już jutro? Jak myślicie?
 
19dc przy cyklach 28 dniowych 😉
Super, czyli można jeszcze dzisiaj celować w przytulanki :D

Ja mam za to dzisiaj 17dc przy cyklach 41dniowych, a od rana spory śluz, jakby płodny, owulacyjny.
Chyba zrobię test owu, choć generalnie nie lubię się na nich opierać, bo jak dotąd nie pomogły 🤷‍♀️
 
Dziewczyny miałam rację 🤩😍 na obrazie pokazał się jeden 19mm pęcherzyk a obok niego płyn w zatoce Douglasa więc albo ten 19mm już zaczyna pękać albo był jeszcze jeden i pękł wczoraj! 💛 mówiłam, czułam że to jeszcze nie koniec 💪💛
Ooo późno prawda.
Trzymam kciuki za owocne starania
 
reklama
Dziewczyny miałam rację [emoji2956][emoji7] na obrazie pokazał się jeden 19mm pęcherzyk a obok niego płyn w zatoce Douglasa więc albo ten 19mm już zaczyna pękać albo był jeszcze jeden i pękł wczoraj! [emoji169] mówiłam, czułam że to jeszcze nie koniec [emoji123][emoji169]
Super! Działaj z mężem [emoji14] A za 2 tygodnie chce widzieć dwie tłuste kreski [emoji123] dostałaś duphaston albo luteine?
 
Do góry