reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny . Moje TSH 4,94 ... Norma to 4,2. Mam pytanie czy teraz ginekolog włączy leczenie by obniżyć czy koniecznie trzeba będzie iść do endokrynologa?
 
reklama
Cześć dziewczyny . Moje TSH 4,94 ... Norma to 4,2. Mam pytanie czy teraz ginekolog włączy leczenie by obniżyć czy koniecznie trzeba będzie iść do endokrynologa?
Mnie moja była już Pani Ginekolog wysłał do Enodkrynologa, mimo, że była Ginekologiem i Endokrynologiem. Endokrynolog przepisał Euthyrox i teraz jest już ta tarczyca na dobrym poziomie :)
 
No właśnie nie wiem mam przyjść do lekarza w 10 dniu cyklu z wynikami. Dzisiaj mam 25 dc. I nie wiem czy lepiej już iść do niego czy czekać
 
Mnie moja była już Pani Ginekolog wysłał do Enodkrynologa, mimo, że była Ginekologiem i Endokrynologiem. Endokrynolog przepisał Euthyrox i teraz jest już ta tarczyca na dobrym poziomie
Wiem że musi być poniżej 2 by zajść w ciążę. Czy u cb wyniki szybko się poprawiły?
 
Ja tylko przypomnę ze mi kiedyś gin powiedział koło 16dc ze dupa i nic nie będzie a owu była w 23dc i zgodnie z jej przesunięciem o tydzień przesunął się tez okres [emoji849] napewno pięknie urosną i pękną [emoji3590]

A u mnie @ się kończy i kolejny cykl rusza [emoji849] zdążę chyba w maju zatestowac, zależy kiedy owu będzie [emoji16]
Jejku, to z tą owulacją to to same jaja są i nic dziwnego ze bez ginekologa się mozna starac i starac.🙄🙄
 
Wiem że musi być poniżej 2 by zajść w ciążę. Czy u cb wyniki szybko się poprawiły?
Tak, u mnie w ciągu 2 miesięcy tarczyca spadła, zaczynałam od 2,90 i najpierw Euthyrox 25 1x1, w tedy za mało spadła, więc zmieniła mi Euthyrox na 50 1x1, mam aktualnie wynik z 12.03 1,9, pytałam czy to nie za wysoka, bo najlepiej ponoć 1,5, kazała kontrolować sytuację.
 
Tak, u mnie w ciągu 2 miesięcy tarczyca spadła, zaczynałam od 2,90 i najpierw Euthyrox 25 1x1, w tedy za mało spadła, więc zmieniła mi Euthyrox na 50 1x1, mam aktualnie wynik z 12.03 1,9, pytałam czy to nie za wysoka, bo najlepiej ponoć 1,5, kazała kontrolować sytuację.
Czyli to nie jest tak łatwo obniżyć? Ile tygodni ci to zajęło?
 
reklama
Tak, u mnie w ciągu 2 miesięcy tarczyca spadła, zaczynałam od 2,90 i najpierw Euthyrox 25 1x1, w tedy za mało spadła, więc zmieniła mi Euthyrox na 50 1x1, mam aktualnie wynik z 12.03 1,9, pytałam czy to nie za wysoka, bo najlepiej ponoć 1,5, kazała kontrolować sytuację
Endokrynolog np powiedział ci że masz niedoczynność tarczycy?
 
Do góry