reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Super, czyli można jeszcze dzisiaj celować w przytulanki :D

Ja mam za to dzisiaj 17dc przy cyklach 41dniowych, a od rana spory śluz, jakby płodny, owulacyjny.
Chyba zrobię test owu, choć generalnie nie lubię się na nich opierać, bo jak dotąd nie pomogły 🤷‍♀️
Wczoraj mieliśmy ochotę więc gin mówiła żeby dzisiaj sobie odpocząć i podziałać jeszcze jutro 😁💛 Mi też testy czasem wychodzą wtedy kiedy nie ma owu 🤷🏻‍♀️
 
Cześć dziewczyny. Okres powinnam dostać 1 maja. Nie przyszedł. Robiłam wtedy test, ale wyszedł negatywny. @ spóźnia się 7 dni. Nie mam żadnych objawów ani w jedną ani w drugą stronę. Planuję w niedzielę zrobić test. Do jutra jestem na urlopie i nie chce sobie go w razie czego psuć.
 
Cześć dziewczyny. Okres powinnam dostać 1 maja. Nie przyszedł. Robiłam wtedy test, ale wyszedł negatywny. @ spóźnia się 7 dni. Nie mam żadnych objawów ani w jedną ani w drugą stronę. Planuję w niedzielę zrobić test. Do jutra jestem na urlopie i nie chce sobie go w razie czego psuć.
Dodam, że test owulacyjny pozytywny miałam 17 kwietnia(z bólami podbrzusza) i 30 kwietnia (zrobiłam z racji ogromnej ilości śluzu płodnego)
 
Ale rozebrałam go. I jest takie coś
 

Załączniki

  • IMG_3825.jpg
    IMG_3825.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Dziewczyny, ja dzisiaj robiłam TSH po 5 tygodniach brania euthyroxu 50. Wtedy wynik miałam 3,73 a dzisiaj... 0,05 😱 Muszę zadzwonić do mojej endo, ale to chyba niezbyt dobrze, że aż tak spadło?
Ja mialam podobnie, okazalo się, że jednak za duża dawka i teraz biorę euthyrox 25.
 
Do góry