reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

W czasie owu to tak, jest bardzo dobre. Tylko ja już po owu :D wg gina powinno się powiększyć aby przyjąć tego zarodka. Ale chyba popadam w paronaje i czepiam się kilku mm. :D trzeba wyluzować i czekać na @, na 16 maja zaplanowałam test będę wtedy 14dpo. I wtedy jeśli by cos było, to musiałby być już pozytywny, nie ma co robić prędzej i doszukiwać się drugiej kreski na siłę :D a Ty kiedy testujesz?
Endo masz dobre ja wcześniej miałam edno 7mm i mówiła że mega słabe teraz wzrosło właśnie ponad 8 a po owulacji miałam 9mm i mówiła że jest pięknie 🙂 a powiedz mi jak długo się starasz?
 
reklama
Witam sie z wami po przerwie.. Matko nigdy nie nadrobie🤭
Ja wcxoraj testowałam ale biel piękna. Nie wiem czy nie za wcześnie.. Byłam na wizycie u gina 20 kwietnia byl to 14dc..mowilnze pęcherzyk pęknie za 2, 3 dni ok 24 kwietnia. Wtedy byly przytulasy.. @ powinnam dostać 3 maja.. Ale brak.. Wczoraj test zrobiłam 10dni po stosunku ale vizir🤷‍♀️ nie czuje sie jakbym miala dostać, czasem mnie zaboli brzuch i tyle.. Czekam...
 
Hej :) Nie mogę znaleźć tego tematu dla dziewczyn z IO, więc zapytam tu: Czy miałyście problemy z owulacją (jajeczko nie dojrzewało na tyle żeby pęknąć), czy metformina coś dała w tym temacie i po jakim czasie od rozpoczęcia leczenia?
Z góry dziękuję za odpowiedzi <3 I życzę miłego dzionka :)
 
Szynszyla, też mam Hashimoto. Z tego co słyszałam, ta choroba może wypływać na płodność. Myślisz, że w Twoim przypadku problemy z ciążą są spowodowane TSH?
 
Ja mam Hashimoto i praktycznie już nie mam tarczycy, biorę euthyrox od kilku lat i bardzo mocno pilnuję swoich wyników TSH, jednak u mnie np. to nie THS jets powodem niepłodności. Okazało się, że mam też ognisko endometriozy i będzie laparo. Wcześniej straciłam ciążę. Oby po laparo już udało mi się zajść i donieść ciążę do końca...
 
Hej :) Nie mogę znaleźć tego tematu dla dziewczyn z IO, więc zapytam tu: Czy miałyście problemy z owulacją (jajeczko nie dojrzewało na tyle żeby pęknąć), czy metformina coś dała w tym temacie i po jakim czasie od rozpoczęcia leczenia?
Z góry dziękuję za odpowiedzi <3 I życzę miłego dzionka :)
Przy IO sprawdza się wprowadzenie do diety inozytolu. Ja mam w proszku z firmy NOW 🙂 on pomaga regulować owulację
 
Hej dziewczyny! Ciężko nadrobić wszystkie wątki tutaj 😬 😅 Ja ciągle czekam, aż będziemy mogli zacząć starania, czyli w lipcu. Z tego wszystkiego jakiś czas temu aż ustawiłam sobie na telefonie odliczanie 🙈 I okazało się, że czas mega szybko leci, bo już minęło 10 dni - sama nie wiem kiedy. Muszę przyznać, że to mnie jakoś podnosi na duchu.
 
Niby powinnam testować 10 maja w poniedziałek ale przetestuję w niedzielę rano i zobaczymy, nie nastawiam się bo 0 objawów, tak czytam forum i każda coś odczuwa tu ból jajnika tu plamienie tu ból pleców a ja zero nic kompletnie nie czuje. Mierzyłam sobie temperaturę i 37,36 ale nie wiem czy to przez duphaston czy co... ☹️
A ja znów czytałam że na jakiekolwiek objawy ciąży jest jeszcze za wcześnie w terminie @ :)
 
reklama
Do góry