reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Endo masz dobre ja wcześniej miałam edno 7mm i mówiła że mega słabe teraz wzrosło właśnie ponad 8 a po owulacji miałam 9mm i mówiła że jest pięknie 🙂 a powiedz mi jak długo się starasz?
No to parametry mamy podobne :D tylko podejście lerzy trochę inne :p u mojej to musi być wszystko perfekto..
Staram się od marca 2018. Tylko że pierwsze dwa lata to było takie uda się, nie uda. Stosunki nie liczone, owu była wielka niewiadoma. I generalnie chyba było mi to na rękę że się udaje, mój chciał bardziej niż ja. Ja jeszcze młoda byłam, jeszcze wtedy byliśmy na wynajęciu i takie to było właśnie moje myślenie. Potem już mi się zachciało w marcu 2020 też dziecka. Wtedy poszłam do lekarza do naszego szpitala na nfz, czego nawet nie chce wspominać, bo niecały rok zajęło jej ustalenie cykli bezowulacyjnych.......
Od 2 miesiący jestem pod opieka innego gina. I tam już widać postępy. Jestem pozytywnie nastawiona do tej kobiety. Tak więc można powiedzieć że chyba staramy się 3 lata i 2 miesiące, bo gdyby było wszystko okej napewno już byśmy dziecko mieli. 1 rok i 2 miesiące natomiast staram się już z lekami, badaniami i wizytami 7 lekarza :D a jak to u Ciebie jest, długo już trwają starania? :)
 
reklama
Cześć dziewczyny 💛 Chciałam tylko powiedzieć, że od czasu do czasu Was podczytuję, ale nie mam teraz głowy ani czasu do forum 😔 jutro idę na badanie krwi oraz monitoring sprawdzić czy cykl faktycznie był bezowulacyjny, w poniedziałek do endo na kontrolę z usg a we wtorek idziemy do kliniki leczenia niepłodności na pierwszą wizytę, trzymajcie za Nas kciuki!
 
Cały cykl co 2 dni? O matko ja bym tego nie wytrzymała :D ale jak tam kto woli hehe :)
Hehe tak caly cykl co dwa dni 😁🙈 jakos wytrzymuje, nie jest zle. mam motywacje 😁 Hahah. oboje z mezem bardzo chcemy dziecko, maz bardzo zadowolony z takiego trybu 😁 poza tym nawet poza staraniem wspolzylismy kilka razy w tygodniu , srednio co 2 dzien 🙈😁 Takze duzo sie nie zmienilo u nas 🙈
 
Cześć dziewczyny [emoji169] Chciałam tylko powiedzieć, że od czasu do czasu Was podczytuję, ale nie mam teraz głowy ani czasu do forum [emoji17] jutro idę na badanie krwi oraz monitoring sprawdzić czy cykl faktycznie był bezowulacyjny, w poniedziałek do endo na kontrolę z usg a we wtorek idziemy do kliniki leczenia niepłodności na pierwszą wizytę, trzymajcie za Nas kciuki!
Myślałam wczoraj o Tobie i Twoim monitoringu [emoji4] fajnie, że się odezwałaś. Ja też czytam na bieżąco, ale się nie udzielam ostatnio.
 
Cześć dziewczyny 💛 Chciałam tylko powiedzieć, że od czasu do czasu Was podczytuję, ale nie mam teraz głowy ani czasu do forum 😔 jutro idę na badanie krwi oraz monitoring sprawdzić czy cykl faktycznie był bezowulacyjny, w poniedziałek do endo na kontrolę z usg a we wtorek idziemy do kliniki leczenia niepłodności na pierwszą wizytę, trzymajcie za Nas kciuki!
Hej 🌷 trzymamy mocno kciuki ❤️ Informuj od czasu do czasu co tam slychac 🥰✊🏼
 
Cześć dziewczyny 💛 Chciałam tylko powiedzieć, że od czasu do czasu Was podczytuję, ale nie mam teraz głowy ani czasu do forum 😔 jutro idę na badanie krwi oraz monitoring sprawdzić czy cykl faktycznie był bezowulacyjny, w poniedziałek do endo na kontrolę z usg a we wtorek idziemy do kliniki leczenia niepłodności na pierwszą wizytę, trzymajcie za Nas kciuki!

Trzymam mocno kciuki za Ciebie i czasem pisz co tam u Ciebie ♥️
 
Tak dziewczyny jeszcze się wam wyazale, właśnie się dowiedziałam że szwagierka jest w ciąży, wszystkie mają dzieci i się poryczałam, mój się mnie pyta czemu płaczę i mnie pociesza że w końcu będziemy mieć a ja czarne myśli... Już 2 cykl cały czas do mnie z tekstem ,, chcesz mi coś powiedziec" na cud w tym cyklu nie licze i jestem sceptycznie nastawiona a ten mnie jeszcze bardziej dobija...
Mam to samo kochana, więc sama nie jesteś 🥰 u mnie też wszystkie w towarzystwie w ciąży, tylko nie ja... czasami trzeba popłakać a potem wziąć się w garść 🫂
 
Ja znowu slyszalam ze dzien po dniu nie dobrze, bo plemniki nie maja czasu na regenerację. Zalecane jest co 48-72 godzin współżycie :) dlatego my co 2 dzien 😄🙈
A mój mąż ostatnio wynalazł artykuł naukowców z Japonii, że jednak stosunek rano i powtórzyć wieczorem w dniu owu, bo te plemniki jakieś szybsze ponoć 😂😂😂
Bądź tu mądry 😎
 
reklama
Do góry