reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Miewam tak samo. Widocznie pierwsze podejście do owu nie wyszło i organizm podjal kolejna próbę. Tym samym niektóre dziewczyny mówią, że zaszły w terminie miesiączki.
Byłoby super. Dawno nie miałam tyle śluzu i te krechy na owulacyjnym
 

Załączniki

  • IMG_20210430_153913.jpg
    IMG_20210430_153913.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 71
reklama
A ja jeszcze mam pytanie. Czy ktoras z Was brala albo bierze progesteron i miala po nim zawroty glowy? U mnie pojawiają sie nie zawsze ale występują naczęściej okolo godziny po wzięciu tabletki i trwają tak do godziny 🤔

Ja tak miałam jak brałam duphaston. Dopiero teraz się zastanawiam czy to od tego, ale zawsze miałam zawroty i mdłości po. 🤷
 
powiem szczerze ze ja nigdy nie patrzyłam czy szyjka wysoko czy nisko jak to spr ?
Ja czasem sprawdzam. Teraz codziennie. Póki co książkowe, podczas owu wysoko, miękka i otwarta a przed miesiączka (teraz) nisko i zamknięta. Piszą, że gdy dojdzie do zapłodnienia powinna być wyżej więc tracę nadzieję. Co do tego jak się sprawdza to, wkładasz palec i czujesz😃
 
No to u mnie raczej miękka i otwarta 😂 ale ja pierwszy raz sprawdzałam wiec ciekawe nie nastawiam się i tak
Najlepiej mieć jakieś porównanie, żeby móc ocenić jej "stan" 😃 po zapłodnieniu powinna być zamknięta, żeby już nic nie wpuścić. Ale jeśli to pierwszy raz to możesz źle sytuację ocenić.
 
reklama
Do góry