reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny, a ja to muszę się wygadać, bo przez tą pogodę i siedzenie w domu to zwariuję z myślami. Wiem, że już raz miałam podobnie z opóźnionym okresem (według flo 5 dzień spóźnienia) , ale dzisiaj doszły takie kłucia w jajnikach i ból dołu pleców, które w ogóle nie przechodzą, jeszcze kłuje lewy sutek, że już się nakręcam 🤯 Śluz białawy, ale raczej kremowy, dzisiaj było go w połowie dnia całkiem sporo. Miałam spokojnie czekać na @, ale przez te bóle rano mąż lecial mi po testy do całodobowej apteki. Kupił o czułości 20, wyszedł negatywny, zastanawiam się. Nawet nie wiecie jaki mam mętlik 🙈 jak nie przyjdzie za kilka dni to lecę koniecznie do ginekologa.
 
Kuuuurde... 🤦‍♀️ przytulanki były 29, no i wczoraj rano. Ach, jakoś mam wrażenie że przegapiłam moment 🙈 ciekawe co z tego będzie. Ale dzięki za pomoc 😘
Ale jeśli pozytyw był 30.04, to do owulacji dochodzi w przeciagu kolejnych 36h, więc wczorajszy seks był najprawdopodobniej trafiony idealnie w owu.
 
Dziewczyny, a ja to muszę się wygadać, bo przez tą pogodę i siedzenie w domu to zwariuję z myślami. Wiem, że już raz miałam podobnie z opóźnionym okresem (według flo 5 dzień spóźnienia) , ale dzisiaj doszły takie kłucia w jajnikach i ból dołu pleców, które w ogóle nie przechodzą, jeszcze kłuje lewy sutek, że już się nakręcam 🤯 Śluz białawy, ale raczej kremowy, dzisiaj było go w połowie dnia całkiem sporo. Miałam spokojnie czekać na @, ale przez te bóle rano mąż lecial mi po testy do całodobowej apteki. Kupił o czułości 20, wyszedł negatywny, zastanawiam się. Nawet nie wiecie jaki mam mętlik 🙈 jak nie przyjdzie za kilka dni to lecę koniecznie do ginekologa.
Mozliwe ze jeszcze nie wyszedl pozytywny tym bardziej o czulosci 20. Najlepiej kupic o czulosci 10 najlepiej test zrobic z porannego moczu albo zrobic betę z krwi :)
5 dni opoznienia to duzo;) do tego objawy podobne do początkujących objawow ciazy. Takze byłabym dobrej mysli. Trzymam kciuki ✊🏼❤️
 
Co myślicie o robieniu tych badań jeszcze przed ciążą w czasie/przed rozpoczęciem starań? Generalnie badania i tak muszę zrobić, żeby sprawdzić tarczyce i hormony, ale zostawiam się czy warto od razu ten pakiet zrobić przed pójściem do lekarza. 🤔
 
reklama
Mozliwe ze jeszcze nie wyszedl pozytywny tym bardziej o czulosci 20. Najlepiej kupic o czulosci 10 najlepiej test zrobic z porannego moczu albo zrobic betę z krwi :)
5 dni opoznienia to duzo;) do tego objawy podobne do początkujących objawow ciazy. Takze byłabym dobrej mysli. Trzymam kciuki ✊🏼❤️
Dziękuję, tak zrobię 😘 liczyłam, że mąż kupi ten o czułości 10, ale powiedzial, ze nie bylo w aptece (hmm... 🤷‍♀️). Po przedostatnim negatywie w tym cyklu nastawiliśmy się z mężem na kolejny cykl starań, jeszcze wczoraj na luzie myśleliśmy, że zwyczajnie się opóźnił, bo podbrzusze pobolewało, ale te dzisiejsze jajniki teraz nie dają mi spokoju, nigdy tak mnie nie kłuło i nie dawały o sobie znać. Poczekam kilka dni, jak się nie pojawi, powtórzę test, ciekawość nie daje odpocząć myślom, ale chyba czas żebym zaparzyła herbatkę i wyluzowała. ☺️
 
Do góry