reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Też rozpoczęłam starania w lipcu 2019. Po roku z paroma miesiącami przerwy (antybiotyk, duży torbiel na jajniku) zaszłam w ciążę sierpniu 2020..w 7 tygodniu poroniłam. Musiałam chwilkę odczekać, w styczniu przeszłam covid i od lutego wznowiliśmy starania.
Bardzo mi przykro :( trzymam kciuki za powodzenie i zycze duzo zdrowia❤️✊🏼
 
Dziewczyny, czy to możliwe żeby 5dpo pojawiło się plamienie implantacyjne ? Przed chwilą aplikując sobie luteinę dostrzegłam dwie niteczki krwi. :confused:
 
Dziewczyny, ja wiedziałam że przygoda z testami owulacyjnymi to będzie u mnie męczarnia 🤦‍♀️ gdyby nie konieczność aplikowania progesteronu dopochwowo to bym to olała, ale chciałam wyliczyć sobie mniej więcej od którego dnia aplikować. Chciałam mieć potwierdzoną owu na testach (wiem ze nie dają pewności że owu była) żeby nie zablokować jej sobie utrogestanem. No i robiłam te testy od wtorku (nie ma go na zdjęciu, kreska była dość blada i cienka). W zasadzie jakieś znikome ilości śluzu widziałam na papierze podczas podcierania, teraz już nawet na papierze nic nie widzę 🙄 nie robiłam testu 30 i żałuję bo może wtedy wyszedłby pozytyw, ale to i tak zdecydowanie za szybko bo wg kalendarzyka powinnam mieć owulację 4.05 🙈 ten dzisiejszy test mnie rozłożył na łopatki 🤷‍♀️ nie piłam przez 3h więc raczej mocz nie był za bardzo rozwodniony
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-05-02-19-34-09-186_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-05-02-19-34-09-186_com.miui.gallery.jpg
    265,9 KB · Wyświetleń: 86
Dziewczyny, ja wiedziałam że przygoda z testami owulacyjnymi to będzie u mnie męczarnia 🤦‍♀️ gdyby nie konieczność aplikowania progesteronu dopochwowo to bym to olała, ale chciałam wyliczyć sobie mniej więcej od którego dnia aplikować. Chciałam mieć potwierdzoną owu na testach (wiem ze nie dają pewności że owu była) żeby nie zablokować jej sobie utrogestanem. No i robiłam te testy od wtorku (nie ma go na zdjęciu, kreska była dość blada i cienka). W zasadzie jakieś znikome ilości śluzu widziałam na papierze podczas podcierania, teraz już nawet na papierze nic nie widzę 🙄 nie robiłam testu 30 i żałuję bo może wtedy wyszedłby pozytyw, ale to i tak zdecydowanie za szybko bo wg kalendarzyka powinnam mieć owulację 4.05 🙈 ten dzisiejszy test mnie rozłożył na łopatki 🤷‍♀️ nie piłam przez 3h więc raczej mocz nie był za bardzo rozwodniony
A masz w miarę regularne okresy? No tego 30 mógł być pozytyw
 
reklama
Dziewczyny, ja wiedziałam że przygoda z testami owulacyjnymi to będzie u mnie męczarnia 🤦‍♀️ gdyby nie konieczność aplikowania progesteronu dopochwowo to bym to olała, ale chciałam wyliczyć sobie mniej więcej od którego dnia aplikować. Chciałam mieć potwierdzoną owu na testach (wiem ze nie dają pewności że owu była) żeby nie zablokować jej sobie utrogestanem. No i robiłam te testy od wtorku (nie ma go na zdjęciu, kreska była dość blada i cienka). W zasadzie jakieś znikome ilości śluzu widziałam na papierze podczas podcierania, teraz już nawet na papierze nic nie widzę 🙄 nie robiłam testu 30 i żałuję bo może wtedy wyszedłby pozytyw, ale to i tak zdecydowanie za szybko bo wg kalendarzyka powinnam mieć owulację 4.05 🙈 ten dzisiejszy test mnie rozłożył na łopatki 🤷‍♀️ nie piłam przez 3h więc raczej mocz nie był za bardzo rozwodniony
A ten 30 to który dzień cyklu?
 
Do góry