reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Takie plany na dziś były i kicha. Chcieliśmy się zrelaksować, trochę odciążyć głowę od pracy i problemów a tu ciągle pada i to tak mocno, że nawet palca nie wystawię na zewnątrz. Nie pozostaje mi chyba nic innego jak tylko się przytulać. Co prawda dziś 7 dc, ale co mi tam ;D

Mnie też ta pogoda dobija. Liczyłam na jakąś chwilę relaksu, spacerek, a tu leje jak z cebra i nie przestaje. 🤷🤦 Nawet na przytulanki nie mam siły. 😀
 
reklama
Tak czytam Wasze posty dziewczyny i widze ze duzo z Was zaczelo starania początkiem roku ;) ja to przy niektorych juz dinozaur 😏
Starania zaczelismy w lipcu 2019 i do niej pory nic 🤷🏻‍♀️ Co prawda pierwszy ginek do ktorego chodziłam mowil bez badan ze wszystko Ok i robic, po roku nieudanych prób zmieniłam lekarza. W listopadzie w tamtym roku zaczelam badania, mnostwo badan ja i moj maz. Wiec teraz przynamniej wiemy na czym stoimy. Jesli w tym cyklu sie nie uda to monitorowanie od następnego, zastrzyki w brzuch i tak przez 3 cykle. Pozniej in vitro jesli sie nie uda . Boje sie strasznie in vitro. Pozdrawiam Was wszystkie i zycze 2 kresek ❤️ Jestesmy w tym razem dziewczyny ❤️
Też rozpoczęłam starania w lipcu 2019. Po roku z paroma miesiącami przerwy (antybiotyk, duży torbiel na jajniku) zaszłam w ciążę sierpniu 2020..w 7 tygodniu poroniłam. Musiałam chwilkę odczekać, w styczniu przeszłam covid i od lutego wznowiliśmy starania.
 
Mnie też ta pogoda dobija. Liczyłam na jakąś chwilę relaksu, spacerek, a tu leje jak z cebra i nie przestaje. 🤷🤦 Nawet na przytulanki nie mam siły. 😀
Mnie dzisiaj nic nie powstrzyma 😂 wyciągnęłam płaszcz przeciwdeszczowy, kalosze i zaliczyłam długi spacer a na balkonie rozstawiłam parasol ogrodowy i grilluje pod nim😁 na pohybel pogodzie, to moje pierwsze wolne od września i nic mi nie stanie na przeszkodzie 😛
 
Ja miałam pozytywny test owulacyjny 17 kwietnia i 30 kwietnia 🤦‍♀️30 zrobiłam dlatego, że miałam baardzo dużo śluzu płodnego.
U mnie właśnie nic, totalna susza🙈 wg jednej apki owu 17.04, wg drugiej 19.04, wg mnie nie było jej w ogóle 😛 ja jutro znow testuje w razie gdyby okres się nie pojawił, a Ty? @podroz.w.nieznane dolaczysz do nas jutro? :)
 
reklama
U mnie właśnie nic, totalna susza🙈 wg jednej apki owu 17.04, wg drugiej 19.04, wg mnie nie było jej w ogóle 😛 ja jutro znow testuje w razie gdyby okres się nie pojawił, a Ty? @podroz.w.nieznane dolaczysz do nas jutro? :)
Kochana bardzo bym chciała 🤣 ale nie wiem czy jest sens patrząc na wykres 🤣
Edit: miałam plamienia od 10 dpo do wczoraj (ale już wczoraj było słabiej) dziś 13dpo i raz tylko jakiś ślad delikatny podbarwiony więc nie wiem, nie czuje się na okres wcale 🤣
 

Załączniki

  • IMG_20210502_172519.jpg
    IMG_20210502_172519.jpg
    77,4 KB · Wyświetleń: 58
Do góry