reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Miejmy nadzieję że to znak że coś "tam" dobrego się dzieje ;) Wiem że to za wcześnie ale może organizm pracuje jak trzeba ;)
Masz dalej jakieś bóle? Ja już nic kompletnie ☹️ coś czuję że i tak nizlc z tego, i się zastanawiam czy jest szansa nie zajść w ciążę przy idealnej książkowej owulacji... Przychodzi mi do głowy jedynie niedrożność ale na razie owulacje miałam 2 razy pod rząd z lewgo jajnika być może jeszcze jest szansa na prawy ☹️
 
Majówka, spotkania ze znajomymi, grille i.. Alkohol. Dziewczyny, powiedzcie czy alkohol może wpłynąć jakoś na owulacje? Czy może sprawic że pęcherzyk nie pęknie czy coś? Wy jak w majówkę, abstynencja? :)
Dobre pytanie, ja wczoraj miałam panieński i nie napilam się ani kropelki jakaś wewnętrzna blokada i myśli w głowie że się staramy i może to zaszkodzic ale super impreza była nawet bez alko 😂😁
 
Ja tak mam zawsze....od owulacji do @ mam bóle podbrzusza i bardzo bolą mnie jajniki. Jedynie w tych cyklach, w których udało mi się zajść w ciążę nic mnie nie bolało.
Właśnie chyba każdy organizm jest inny, wczoraj koleżanka mówiła że zaszła w ciążę przy policystyczny jajnikach i nawet nie wiedziała że jest w ciąży nic nie czuła. Dopiero jak testowała 2 tygodnie po spodziewa je miesiączce okazało się że to ciąża.
 
reklama
Do góry