reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Oj też czekałam na miesięczke jak szalona :) i o dziwo w punkt 28 dni i była. A mam cykle grubo ponad 40 dni. I dziś ostatnia kapsułka letrozolu i za tydzień w 13 dc na monitoring.
Oby @ była jak najprędzej! I zaczynamy działać :) czym będziesz stymulowana? :):D
Hej, dopiero dziś odpowiadam, bo weekend zalatany, chociaż w tedy nie myślę o tym wszystkim ;)
A stymulowana będę 3-7 dc. Clostilbegyt + 5-25 dc. Estrofem + 15-25 dc. Duphaston 🙂
 
reklama
Czy bierzesz jakies leki na depresje/ nerwice? Jestem ciekawa bo tez mialam nerwice jakis czas temu. Bralam leki wyleczyłam sie . Czy to wyklucza u Ciebie starania? Pozdrawiam i przytulam 😍
Mam Xanax jeśli zdarzy mi się ciężki atak i tylko to. Leczę się terapią 😉 Z depresją i nerwicą lękową jest jak z alkoholizmem, już do końca życia człowiek będzie chory, ale to nie znaczy, że te choroby przekreślają moją szanse na bycie rodzicem. Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że dzieki temu co przeszłam i co przepracowałam na terapii, wiem czego nie robić, aby moje dziecko nie doświadczyło traum i nie musiało tak jak ja leczyć się z błędów rodziców 😉
 
Mam Xanax jeśli zdarzy mi się ciężki atak i tylko to. Leczę się terapią 😉 Z depresją i nerwicą lękową jest jak z alkoholizmem, już do końca życia człowiek będzie chory, ale to nie znaczy, że te choroby przekreślają moją szanse na bycie rodzicem. Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że dzieki temu co przeszłam i co przepracowałam na terapii, wiem czego nie robić, aby moje dziecko nie doświadczyło traum i nie musiało tak jak ja leczyć się z błędów rodziców 😉
Czytałam niedawno, że jesteśmy teraz my jako młodzi rodzice/przyszli rodzice społeczeństwem coraz bardziej świadomym psychiki dzieci. Ale chyba to prawda ja sama po sobie widzę, że niektóre rzeczy, które robiła moja mama jakoś stłamsiły moją osobowość, wpłynęły na aktualne jakieś lęki przed pewnymi sprawami, obawy. Więc zgadzam się jak najbardziej, że będąc świadomym można zapewnić dziecku lepsze warunki psychiczne w domu, wsparcie itd :)
 
Miłego dnia dla Was 💛 weekend szybko zleciał, czas wracać do pracy, dzisiaj idę na monitoring chyba trzeba się przyzwyczaić, że tak teraz będzie wyglądać nasza rzeczywistość przez następne miesiące 🤷🏻‍♀️
Miłego dnia! Daj znać co i jak po wizycie❤️ monitoringi nie są takie złe, czas szybciej leci 🤣. Ja dziś 7dpo, zbadałam proga, dziś
pobranie krwi było lepsze 🤣 nie uszkodziła mi żadnego nerwu 🤣 nockę miałam straszną, pełnia waliła mi tak po oczach, że szok 🤣 w ogóle nie mogłam spać 🥱😴
 
Ostatnia edycja:
Hej, w środę dodawałam test z moja blada kreska, dzisiaj już ciemniejsza, ale czy w 29 dc nie powinna być ciemniejsza? Beta z wczoraj 43, jutro idę sprawdzić przyrost, ale już mam gdzieś z tylu głowy ze beta za niska..
U mnie w 30 dc i przy becie z krwi 50 kreska była leeeeedwo widoczna, mimo czułości testu 10, a z ciążą wszystko było ok więc luzik ;)
 
reklama
Hej wszystkim [emoji4] dzisiaj mam 24dc i fatalnie się czuje. Głowa mi pęka i wszystko mnie wnerwia. Ostatni dzień luteiny, jutro testuje, ale nie wiem po co? I tak zobaczę 1 kreskę bo brzuch już od kilku dni boli jak na okres.
Ja też z tych "zaburzonych" od poronienia tj. od października jadę na sertralinie, lek mi bardzo pomógł. Miałam taka ciężka depresję, że z łóżka mąż mnie podnosił bo nie byłam sama wstanie się podniesc, nie wspominając o myślach samobójczych. Coś strasznego....

Jak dzisiaj wasze samopoczucie? Kto niedługo testuje....?
 
Do góry