reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Po 10 minutach już nie odczytywać wyniku, najbardziej wiarygodny jest odczytany do 5 minut

No to nie ma co na niego zerkać po czasie [emoji6]

Z tego co czytałam to dobrze Ci dziewczyny napisały, zrób jutro kolejny i zobaczysz czy ciemnieje czy nie. Możliwe, ze jesteś już po owu, tak samo jak możliwe, ze jeszcze przed [emoji6]
 
reklama
Ja niestety od rana w pracy więc już ryczałam w łazience, hormony mi latają i też po prostu jest mi przykro że zaraz zaczniemy 10 cykl starań...
Bardzo mi przykro i mocno przytulam 🥰
„Dla pocieszenia” moze powiem ze my z mezem juz 22 cykl i dalej nic 😔
Aktualnie jestem po HSG , wynik dobry. Biore leki na obniżenie prolaktyny , w tym cyklu owulacja przesunęła mi sie o kilka dni, zoabczymy co z tego bedzie. Jesli sie nie Uda do od następnego cyklu monitorowanie i zastrzyki na owulacje 😔
Trzyma kciuki za Was! Glowa do gory! ❤️❤️
 
Hej, w środę dodawałam test z moja blada kreska, dzisiaj już ciemniejsza, ale czy w 29 dc nie powinna być ciemniejsza? Beta z wczoraj 43, jutro idę sprawdzić przyrost, ale już mam gdzieś z tylu głowy ze beta za niska..

Powtórz będę i odstaw już te testy. Natężenie kreski jest zależne od wielu czynników.
 
Być może to stres, ja mam podwyższoną prolaktynę przez depresję i nerwicę lękową. Lekarza na pewno Ci wszystko wyjaśni i zmieni leki do obecnych wyników, nie martw się na zapas! I daj znać po wizycie 😉
Czy bierzesz jakies leki na depresje/ nerwice? Jestem ciekawa bo tez mialam nerwice jakis czas temu. Bralam leki wyleczyłam sie . Czy to wyklucza u Ciebie starania? Pozdrawiam i przytulam 😍
 
Witam ,jestem osobą nowo zarejestrowaną,ale forum przeglądam od jakiegoś czasu.Juz kilka lat temu pogodzilam się z tym ,ze mamą nie będę,ale ostatnie dwa cykle cos znowu mnie ruszyło i postanowilam jeszcze raz spróbować ,w tym miesiącu miałam plamienie-brudzenie 3 dni przed okresem ,a okres sie nie pojawił (zawsze pojawia mi sie jak w zegarku ,cykle 25 dni )pierwszy test zrobilam w dniu spodziewanej miesiączki -cień jakis widziałam,ale założyłam,ze to fabryczny lekko się zabarwil,a drugi dziś-dzień po i coś kreskowego różowego widać,ale czy po terminie @ nie powinno być juz znacznie ciemniejsze ? Jest sens testowac jutro znowu czy nie nakrecac się ? Bety co najmniej do czwartku zrobić nie bede mogla Zobacz załącznik 1263968
hej , powtórzyłaś test??
 
reklama
Zle to moze ujęłam :) „zaleczyłam” w tym sensie ze wygasł, troche sie uspokoiła. Czuje sie duzo lepiej .

Ok, rozumiem [emoji3526] Na takie grubsze sprawy przede wszystkim terapia, pomaga nauczyć się panować nad atakami i ogólnie normalnie funkcjonować. U niektórych leki tylko zagłuszą objawy, które przy odstawieniu wracają.
 
Do góry