reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, dziś 18 dzień cyklu, mój pierwszy tez owulacyjny w życiu! Kupiłam bo czuje jajniki i nie wiem czy ona była już wtedy kiedy lekarz mówił czyli 22, czy dopiero się na nia zapowiadaZobacz załącznik 1264098
Zrób jeszcze przez kilka dni żeby zobaczyć czy będzie peak, czy nie. Jeśli nie to bycmoze owulacja była wcześniej :) a w następnym cyklu warto zacząć testy wcześniej niż w dniu kiedy pojawi się ból :))
 
reklama
Dziewczyny, dziś 18 dzień cyklu, mój pierwszy tez owulacyjny w życiu! Kupiłam bo czuje jajniki i nie wiem czy ona była już wtedy kiedy lekarz mówił czyli 22, czy dopiero się na nia zapowiada
Taki jest jak wysechł
368ADCB2-6505-4305-8ADE-FE74332FD918.jpeg
 
Tak, ale w aplikacji peak wyskakuje automatycznie wtedy jak wartość będzie 2 czy się mylę?

Nie. Apka wskaże peak przy najwyższej wartości i to może wprowadzić w błąd, bo niektórym wyższy poziom LH utrzymuje się jeszcze kilka dni po owulacji. Dlatego testuje się do pierwszego pozytywnego. Jasne, są różne anomalie, ale taka jest ogólna zasada. Mi peak wyznaczył nawet przy wartości 0,84 (bo wyższej już nie złapałam a z rzeczywistym peakiem się po prostu minęłam).

To tylko aplikacja, pamiętaj, żeby jednak zachować do niej dystans.
 
reklama
Hej, w środę dodawałam test z moja blada kreska, dzisiaj już ciemniejsza, ale czy w 29 dc nie powinna być ciemniejsza? Beta z wczoraj 43, jutro idę sprawdzić przyrost, ale już mam gdzieś z tylu głowy ze beta za niska..
 

Załączniki

  • D523178A-CCCD-4353-AB4B-511AFFFA620A.jpeg
    D523178A-CCCD-4353-AB4B-511AFFFA620A.jpeg
    788,3 KB · Wyświetleń: 107
Do góry