reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej mam dziewczyny pytanie, robie testy owulacyjny ale doświadczona w tym nie jestem. Wczoraj wynik pokazywał mi "High" a przed wczoraj zapomniałam zrobić testu.
Dzisiaj zrobiłam test ale kreska była mało widoczna, zastanawiam się czy to wina tego że godzine temu wypiłam spora ilość wody, czy peak mógł być przed wczoraj gdy zapomniałam zrobić testu ? 🤔
Przed wczoraj na pewno nie było owulacji, wczoraj widać, że dopiero rośnie i albo masz krótki peak i nie wyłapałaś go dzisiejszym testem albo faktycznie przez wypicie sporej ilość wody test nie wyszedł. Ja muszę nie pić więcej niż 2h przed testem bo inaczej też kreski słabo widoczne
 
reklama
Przed wczoraj na pewno nie było owulacji, wczoraj widać, że dopiero rośnie i albo masz krótki peak i nie wyłapałaś go dzisiejszym testem albo faktycznie przez wypicie sporej ilość wody test nie wyszedł. Ja muszę nie pić więcej niż 2h przed testem bo inaczej też kreski słabo widoczne
Dzięki za podpowiedźz w takim razie ograniczę picie i zrobię test po 21 🙂
 
A ile peak powinien wynosić ?
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, bo każda z nas jest inna. Zdarzają się u niektórych dwa peaki. Ja np mam chyba dość krótki bo zaledwie parę h (ok4-6) nigdy dokładnie nie sprawdzałam, ale tak orientacyjnie :) Także mi się udaje wyłapać tylko jeden peak, podczas gdy niektórym dziewczynom pozytyw się dłużej utrzymuje.
 
Hej mam dziewczyny pytanie, robie testy owulacyjny ale doświadczona w tym nie jestem. Wczoraj wynik pokazywał mi "High" a przed wczoraj zapomniałam zrobić testu.
Dzisiaj zrobiłam test ale kreska była mało widoczna, zastanawiam się czy to wina tego że godzine temu wypiłam spora ilość wody, czy peak mógł być przed wczoraj gdy zapomniałam zrobić testu ? 🤔
Wczoraj miałaś już peak. Aplikacja wpisze HIGH dopóki nie wprowadzisz kolejnych wyników.
 
reklama
Dziewczyny, dziś 18 dzień cyklu, mój pierwszy tez owulacyjny w życiu! Kupiłam bo czuje jajniki i nie wiem czy ona była już wtedy kiedy lekarz mówił czyli 22, czy dopiero się na nia zapowiada
B113BDD1-DA08-4623-AF04-E7E674122E60.jpeg
 
Do góry