reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mnie w jednym cyklu potrafi pobolewac raz jeden raz drugi, przy czym owu tylko z jednego. [emoji6]
Ja owulacji dawno nie miałam..do stycznia tabletki anty, później brak owu w lutym, marzec brak miesiączki i kwiecień diagnoza - lewy jajnik policystyczny i wyniki krwi niektóre za wysokie ..teraz za to czuje prawy jajnik i już sama nie wiem 🤨 na zmiane bolą
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedź,bede testować dalej :) wydaje mi sie to tak nierealne ,ze zamiast radości i nadziei czuję potworne zdenerwowanie
Hej ☺ a możesz napisać coś więcej o sobie, dlaczego pogodziłaś się kiedyś z tym że nie będziesz mamą? Jaka była przyczyna. No i co zmieniłaś, ze w końcu się udało ☺
 
Hej ☺ a możesz napisać coś więcej o sobie, dlaczego pogodziłaś się kiedyś z tym że nie będziesz mamą? Jaka była przyczyna. No i co zmieniłaś, ze w końcu się udało ☺
Niby nic nie stało na przeszkodzie ,tylko poziom prolaktyny byl za wysoki ,ale jej ustabilizowanie nic nie zmieniło , długo sie nie udawalo i w końcu odpuscilismy temat i tak minelo 8 lat .Dwa i pół miesiaca temu stwierdzilam ,że chcialabym jeszcze mimo wszystko spróbować-poczytalam forum ,kupilam witaminki dla siebie i męża, kwas foliowy testy ma owulacje ,olej z wiesiolka , ananasa i zaczelismy działać
 
Hej mam dziewczyny pytanie, robie testy owulacyjny ale doświadczona w tym nie jestem. Wczoraj wynik pokazywał mi "High" a przed wczoraj zapomniałam zrobić testu.
Dzisiaj zrobiłam test ale kreska była mało widoczna, zastanawiam się czy to wina tego że godzine temu wypiłam spora ilość wody, czy peak mógł być przed wczoraj gdy zapomniałam zrobić testu ? 🤔
 

Załączniki

  • Screenshot_20210425-183833_Premom.jpg
    Screenshot_20210425-183833_Premom.jpg
    65,6 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Witam ,jestem osobą nowo zarejestrowaną,ale forum przeglądam od jakiegoś czasu.Juz kilka lat temu pogodzilam się z tym ,ze mamą nie będę,ale ostatnie dwa cykle cos znowu mnie ruszyło i postanowilam jeszcze raz spróbować ,w tym miesiącu miałam plamienie-brudzenie 3 dni przed okresem ,a okres sie nie pojawił (zawsze pojawia mi sie jak w zegarku ,cykle 25 dni )pierwszy test zrobilam w dniu spodziewanej miesiączki -cień jakis widziałam,ale założyłam,ze to fabryczny lekko się zabarwil,a drugi dziś-dzień po i coś kreskowego różowego widać,ale czy po terminie @ nie powinno być juz znacznie ciemniejsze ? Jest sens testowac jutro znowu czy nie nakrecac się ? Bety co najmniej do czwartku zrobić nie bede mogla Zobacz załącznik 1263968
Jednak mamą będziesz :) gratuluję serdecznie i troszkę zazdroszczę <3 leć na betę, testować już nie ma co, pozytyw..widać gołym okiem :) zdrówka!
 
Do góry