reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej w niedziele! Jak się macie, jak się czujecie?
U mnie 24 dc, 7 dpo i od dwóch dni jestem rozbita i ciagle temp koło 37.2. Natomiast w brzuchu nic nie ćmi, nic się nie dzieje, więc pewnie moje samopoczucie niezwiązane... 😫 Słońce swieci, a ja nie mam siły wstać
 
reklama
Witam ,jestem osobą nowo zarejestrowaną,ale forum przeglądam od jakiegoś czasu.Juz kilka lat temu pogodzilam się z tym ,ze mamą nie będę,ale ostatnie dwa cykle cos znowu mnie ruszyło i postanowilam jeszcze raz spróbować ,w tym miesiącu miałam plamienie-brudzenie 3 dni przed okresem ,a okres sie nie pojawił (zawsze pojawia mi sie jak w zegarku ,cykle 25 dni )pierwszy test zrobilam w dniu spodziewanej miesiączki -cień jakis widziałam,ale założyłam,ze to fabryczny lekko się zabarwil,a drugi dziś-dzień po i coś kreskowego różowego widać,ale czy po terminie @ nie powinno być juz znacznie ciemniejsze ? Jest sens testowac jutro znowu czy nie nakrecac się ? Bety co najmniej do czwartku zrobić nie bede mogla Zobacz załącznik 1263968
widoczna gołym okiem 🙃 Ja bym po cichu gratulowała 🤗powtórz rano, jestem pewna że będzie ciemniejsza 🙃
Nie ma reguły jak ciemna ma być, co dokładnie nie wiadomo kiedy doszło do zagniezdzenia
 
Witam ,jestem osobą nowo zarejestrowaną,ale forum przeglądam od jakiegoś czasu.Juz kilka lat temu pogodzilam się z tym ,ze mamą nie będę,ale ostatnie dwa cykle cos znowu mnie ruszyło i postanowilam jeszcze raz spróbować ,w tym miesiącu miałam plamienie-brudzenie 3 dni przed okresem ,a okres sie nie pojawił (zawsze pojawia mi sie jak w zegarku ,cykle 25 dni )pierwszy test zrobilam w dniu spodziewanej miesiączki -cień jakis widziałam,ale założyłam,ze to fabryczny lekko się zabarwil,a drugi dziś-dzień po i coś kreskowego różowego widać,ale czy po terminie @ nie powinno być juz znacznie ciemniejsze ? Jest sens testowac jutro znowu czy nie nakrecac się ? Bety co najmniej do czwartku zrobić nie bede mogla Zobacz załącznik 1263968
Pozytywny :-)
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź,bede testować dalej :) wydaje mi sie to tak nierealne ,ze zamiast radości i nadziei czuję potworne zdenerwowanie
 
Dziewczyny, kłucie lewego jajnika kilka dni po owulacji(?) z czego lekarz mówił ze owulacja może być z prawego bo są ładne pecherzyki..chyba ze dziś mam owulacje dopiero 😳
 
W dniu stosunku jak i przeddzień tez odczuwałam boleści podbrzusza..czyli to był czwartek, myślałam ze to wtedy było. Lewy jajnik policystyczny i na nim pecherzyki były malutkie :/ Czy plemniki z czwartku mogłyby zapłodnić gdyby owulacja byka dziś?
 
reklama
Do góry