reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć Dziewczyny!
Dodaje mojego pierwszego posta bo sama nie wiem co myśleć.
Ostatnia miesiączkę miałam 16 marca 2021, moje cykle są nie regularne według kalendarzyka gdzie zapisuję miesiączki okres powinien być 3 dni temu.
Robiłam testy ciążowe w zeszłym tygodniu i każdy z nich był negatywny, wczoraj rano źle się czułam więc postanowiłam test powtórzyć (trzy pierwsze testy ze wczoraj, ostatni dziś z rana) martwi mnie trochę ta kreska ze nie ciemnieje, dodam że mieszkam w uk i nie mam możliwości zrobienia bety hcg a ciążę potwierdzają na usg około 12 tyg.
Co myślicie?
IMG_20210422_083620.jpg
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Dodaje mojego pierwszego posta bo sama nie wiem co myśleć.
Ostatnia miesiączkę miałam 16 marca 2021, moje cykle są nie regularne według kalendarzyka gdzie zapisuję miesiączki okres powinien być 3 dni temu.
Robiłam testy ciążowe w zeszłym tygodniu i każdy z nich był negatywny, wczoraj rano źle się czułam więc postanowiłam test powtórzyć (trzy pierwsze testy ze wczoraj, ostatni dziś z rana) martwi mnie trochę ta kreska ze nie ciemnieje, dodam że mieszkam w uk i nie mam możliwości zrobienia bety hcg a ciążę potwierdzają na usg około 12 tyg.
Co myślicie?
Zobacz załącznik 1262864
Pozytywne :-)
 
Cześć Dziewczyny!
Dodaje mojego pierwszego posta bo sama nie wiem co myśleć.
Ostatnia miesiączkę miałam 16 marca 2021, moje cykle są nie regularne według kalendarzyka gdzie zapisuję miesiączki okres powinien być 3 dni temu.
Robiłam testy ciążowe w zeszłym tygodniu i każdy z nich był negatywny, wczoraj rano źle się czułam więc postanowiłam test powtórzyć (trzy pierwsze testy ze wczoraj, ostatni dziś z rana) martwi mnie trochę ta kreska ze nie ciemnieje, dodam że mieszkam w uk i nie mam możliwości zrobienia bety hcg a ciążę potwierdzają na usg około 12 tyg.
Co myślicie?
Zobacz załącznik 1262864
Ja bym nie panikowała, wyglądają na pozytywne. Każdy organizm jest inny. Ja bym powtarzała narazie codziennie z rana, do momentu póki nie będzie ewidentne pozytywny 😁
 
Cześć Dziewczyny!
Dodaje mojego pierwszego posta bo sama nie wiem co myśleć.
Ostatnia miesiączkę miałam 16 marca 2021, moje cykle są nie regularne według kalendarzyka gdzie zapisuję miesiączki okres powinien być 3 dni temu.
Robiłam testy ciążowe w zeszłym tygodniu i każdy z nich był negatywny, wczoraj rano źle się czułam więc postanowiłam test powtórzyć (trzy pierwsze testy ze wczoraj, ostatni dziś z rana) martwi mnie trochę ta kreska ze nie ciemnieje, dodam że mieszkam w uk i nie mam możliwości zrobienia bety hcg a ciążę potwierdzają na usg około 12 tyg.
Co myślicie?
Zobacz załącznik 1262864
Jak dla mnie to właśnie ciemnieją ;)
 
Dziewczyny, wczoraj rano Przytulanki z partnerem (staramy się o maluszka) , dziś czuje (bo czuje kiedy mnie jajnik kłuje) owulacje- przynajmniej tak czuje co miesiąc i myślę że to to - pokrywa się to jakoś z kalendarzem i możliwością wystąpienia owulacji .. teraz pytanie, myślicie, że stosunek dzień przed owu może doprowadzić do ciąży??
Niestety dziś rano partner wyjechał i może go nie być przez kolejne 2mc... stąd takie pytanie czy może się udać.. ?
Jasne ze sie moze udac 🙂
 
minimalnie coś przebija chociaż ja w dniu spodziewanej miesiączki przy pierwszym dziecku to juz miałam mocno grubą kreskę i to nie z porannego moczu :) ale to może zależy od kobiety, od organizmu
Zależy od tego kiedy wystąpiła owulacja i kiedy nastąpiło zagnieżdżenie zarodka. Mogło nastąpić nawet 12 dni po owu i wtedy ta kreska w dniu planowanej @ będzie słabiutka :).
 
reklama
Do góry