reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Moja ginekolog kazała wyrzucić testy owu do śmieci. Mówi, że więcej nakręcania się przy nich niż to warte. Mam owu normalnie 12-13 dc A test nigdy nie wyszedł pozytywny

Bo w Twoim przypadku skoro nie działają to nie maja sensu. Wielu dziewczynom mogą być i są pomocne i nie warto zniechęcać do próbowania i sprawdzenia na samym sobie [emoji6]
 
reklama
Drugi cykl starań.
Dzień spodziewanej miesiączki. Ktoś coś widzi? Otwierać szampana? 🙈
01FD91B4-3FAD-44BB-B166-D2F07FA55D08.jpeg
 
A czy sa bądź były tu dziewczyny które już dość długo się starały i im w końcu sie udało? Bo ja juz chyba straciłam nadzieję ehh
My staraliśmy się z mężem półtorej roku, 19 cykli dokaldnie. Udało się, niestety, ciąża poroniona :( zaraz po poronieniu zaszlam w ciążę, nawet nie dostając okresu i wlansie usypiam 9 miesięcznego synka.
Kochana nie wolno się poddawać, choćby nie wiem co, nie wolno myśleć, że się nie uda!
 
My staraliśmy się z mężem półtorej roku, 19 cykli dokaldnie. Udało się, niestety, ciąża poroniona :( zaraz po poronieniu zaszlam w ciążę, nawet nie dostając okresu i wlansie usypiam 9 miesięcznego synka.
Kochana nie wolno się poddawać, choćby nie wiem co, nie wolno myśleć, że się nie uda!
Podnosisz na duchu! ☺
A czy wiadomo dlaczego w końcu udało się zajść, jakiś zabieg czy leki?
 
My staraliśmy się z mężem półtorej roku, 19 cykli dokaldnie. Udało się, niestety, ciąża poroniona :( zaraz po poronieniu zaszlam w ciążę, nawet nie dostając okresu i wlansie usypiam 9 miesięcznego synka.
Kochana nie wolno się poddawać, choćby nie wiem co, nie wolno myśleć, że się nie uda!
Takie historie podtrzymują mnie mega, żeby się nie poddać!! 😊😊
 
reklama
Do góry