reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja to samo zrobiłam w tym cyklu, nawet w kalendarz nie patrzyłam. Ale niestety też nic to nie dało raczej :D
Ale u mnie to też inna sytuacja, bo ja owulacje mam, ale u nas czynnik męski. Więc nawet jak trafialiśmy idealnie w owulacje, to i tak się nie udawało... wiec dla mnie robienie tych testów to tak srednio ma sens.
u mnie też może chociaż nie musi być czynnik męski, bo mąż dużo starszy ode mnie A wiadomo z wiekiem nasienie słabsze
 
reklama
u mnie też może chociaż nie musi być czynnik męski, bo mąż dużo starszy ode mnie A wiadomo z wiekiem nasienie słabsze

Mój mąż się jeszcze nie badał więc czynnik męski jest niewiadomą :p. Ale zaczyna przebąkiwać o tym więc pewnie niedługo zbierze cztery litery. Generalnie ja nie mam żadnych problemów, mam regularne cykle itd. Testy owu zaczęłam robić, żeby zobaczyć czy się pokrywają z moimi obserwacjami.
Zawsze warto zbadać, najwyżej się człowiek przekona, że jest zdrowy :D
U nas te parametry są mega słabe, tak, ze czasem myślę, na co ja w ogóle liczę co miesiąc...
 
Zawsze warto zbadać, najwyżej się człowiek przekona, że jest zdrowy :D
U nas te parametry są mega słabe, tak, ze czasem myślę, na co ja w ogóle liczę co miesiąc...
u mnie też nie ma żadnych problemów wszystko jak w zegarku
Narazie nie panikuje bo z synem udało się w 5 cyklu, teraz dopiero 2 więc poczekam cierpliwie
 
u mnie też nie ma żadnych problemów wszystko jak w zegarku
Narazie nie panikuje bo z synem udało się w 5 cyklu, teraz dopiero 2 więc poczekam cierpliwie
No ja nie mam jeszcze dzieci, a za 2 tygodnie 30, więc nie jestem z tych najmłodszych :p i trochę się denerwuję... Wiem, ze są historie, ze ktoś zaszedł np po 5 latach i powinny być motywujace i radosne, ale jak myślę, ze miałabym tyle czekac.. to już bym chyba przestała się starac.
 
No ja nie mam jeszcze dzieci, a za 2 tygodnie 30, więc nie jestem z tych najmłodszych :p i trochę się denerwuję... Wiem, ze są historie, ze ktoś zaszedł np po 5 latach i powinny być motywujace i radosne, ale jak myślę, ze miałabym tyle czekac.. to już bym chyba przestała się starac.
no Ja ma trójkę i 32 lata
Ale jak chciałam zaraz po Alanku 3 lata temu to nie
A teraz mu się zachciało, ale Ja też chce więc działamy
 
Co do testów owu z allegro, z tego co widziałam co dziewczyny wrzucały to taka mniejsza wiarygodność... Ja używam z domowego laboratorium i zawsze udało mi się wyłapać peak (mam raczej regularne cykle, po zabiegu się wydłużyły, ale wróciły już do normy 29dni).Inne używałam tylko na samym początku. I w załączeniu wrzucam porównanie tych dwóch różnych testów w cyklu w którym się udało, pierwszy z testami. Te pierwsze dzień przed wcale nie ciemniały, a później nagle peak :) P. S testy były robione w tym samym oświetleniu, jakoś te z DL lepiej łapało oświetlenie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210421_160305_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_20210421_160305_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    235,7 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry