reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Ja liczyłam na ten cykl, jakoś nastawiłam się pozytywnie po świętach a w poniedziałek mnie takie zapalenie dróg moczowych złapało, że płakałam przy każdej wizycie w toalecie. Było to wg testów dopiero 3 dni po pozytywnym teście owu. Ale nie dałam rady bez neofuraginy, która nie jest wskazana w pierwszym trymestrze ale pewnie i tak jeszcze nawet nie doszło do zagnieżdżenia gdyby się udało to może nie zaszkodzi. Ale jakoś czuję, że przez to cykl stracony :(
 
reklama
To akurat rozumiem, może być różne stężenie, różny czas od oddawania ostatniego moczu przed testowaniem itd ale czasami robiłam koło południa wychodził pozytywny, na prawdę ciemna krecha, wieczorem powtarzałam też przy zachowaniu zasad i była już sporo jaśniejsza, następnego dnia znowu ciemny...i zwątpiłam:)
Dużo zależy od tego ile pijesz płynów i ile sikasz :p. Nie upieram się, że te konkretne testy są ok.
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? U mnie 3dc i nowe nadzieje na nowy cykl 😊
19dc, wiec nic ciekawego, wczoraj ciągnęło mnie podbrzusze i lekko kłuły jajniki, poza tym żadnych innych dolegliwości. Po samopoczuciu, testach i braku śluzu wygląda na to, ze owu nie było 🤷🏻‍♀️
Cieszę się, widząc, ze Twój humor i nastawienie wróciły na właściwe tory :) miłego dnia 🌻
 
19dc, wiec nic ciekawego, wczoraj ciągnęło mnie podbrzusze i lekko kłuły jajniki, poza tym żadnych innych dolegliwości. Po samopoczuciu, testach i braku śluzu wygląda na to, ze owu nie było [emoji2370]
Cieszę się, widząc, ze Twój humor i nastawienie wróciły na właściwe tory :) miłego dnia [emoji258]
U mnie też 19dc [emoji4] brzuch mnie bardzo boli, jajniki też. Myślałam, że przy luteinie nie będzie takich dolegliwości.
 
Dużo zależy od tego ile pijesz płynów i ile sikasz :p. Nie upieram się, że te konkretne testy są ok.

No i jeszcze samo LH zmienia się dobowo abstrahując już od ilości płynów itp [emoji3526] wiec to ze są różne i się wahają jak sinusoida to w sumie może być jak dla mnie [emoji39]
 
A co byście powiedziały o takiej sytuacji..w czwartek test clearblue pokazał uśmiechnęła buźkę ale nie mam zdjęcia paska wyjętego, w piątek macie zdjęcie wg testu nadal uśmiechnięta...w sobotę już było puste okienko i wyjęłam i mam zdjęcie paska.
IMG_20210416_064700.jpg
IMG_20210417_102108.jpg
 
Ja liczyłam na ten cykl, jakoś nastawiłam się pozytywnie po świętach a w poniedziałek mnie takie zapalenie dróg moczowych złapało, że płakałam przy każdej wizycie w toalecie. Było to wg testów dopiero 3 dni po pozytywnym teście owu. Ale nie dałam rady bez neofuraginy, która nie jest wskazana w pierwszym trymestrze ale pewnie i tak jeszcze nawet nie doszło do zagnieżdżenia gdyby się udało to może nie zaszkodzi. Ale jakoś czuję, że przez to cykl stracony :(


Niepotrzebnie sie tym orasz. Plod jest chroniony na samym poczatku, nawet jesli. A wiele kobiet podczas antybiotyków zachodzi w zdrowe ciaze, nie spinaj sie serio.
 
reklama
A co byście powiedziały o takiej sytuacji..w czwartek test clearblue pokazał uśmiechnęła buźkę ale nie mam zdjęcia paska wyjętego, w piątek macie zdjęcie wg testu nadal uśmiechnięta...w sobotę już było puste okienko i wyjęłam i mam zdjęcie paska. Zobacz załącznik 1262505Zobacz załącznik 1262506
Czwartek, piątek pik ci wychodzil, a potem juz nie. Mialam.pdoobnie w tym cyklu pik trzymal mi sie niby 2 dni. Chociaż mowi sie aby test owu tylko do 1 pozytywnego sprawdzać. Ja postanowiłam dalej ze wzgledu na to, czy rzeczywiście moglabyc owu po poronieniu czy tez nie. Ale jutro zbadan proga i sie dowiem.
 
Do góry