reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

@KaśkaLi95 po prostu minął pik LH? Znaczy no mnie się wydaje, że wszystko jest ok. Testy owu tak działają. Chyba że nie zrozumiałam o co Ci chodzi.
Bardziej mi też chodzi o miarodajność tych minek clearblue, producent pisze, że uzyska się dwa dni pozytywne itd a czasami pomimo uśmiechniętej buźki po wyjęciu paska ten testowy jest jaśniejszy i na standardowych testach nie byłby to wynik pozytywny.
 
reklama
Bardziej mi też chodzi o miarodajność tych minek clearblue, producent pisze, że uzyska się dwa dni pozytywne itd a czasami pomimo uśmiechniętej buźki po wyjęciu paska ten testowy jest jaśniejszy i na standardowych testach nie byłby to wynik pozytywny.
Nie wiem, nigdy nie używałam takich testów. Mam takie w których to ja oceniam kreski, nie ma żadnych buziek.
 
Czwartek, piątek pik ci wychodzil, a potem juz nie. Mialam.pdoobnie w tym cyklu pik trzymal mi sie niby 2 dni. Chociaż mowi sie aby test owu tylko do 1 pozytywnego sprawdzać. Ja postanowiłam dalej ze wzgledu na to, czy rzeczywiście moglabyc owu po poronieniu czy tez nie. Ale jutro zbadan proga i sie dowiem.
Trochę mnie zdziwił czas w którym wystąpił ten pik...cykle zawsze mam minimum 29 dni a to był dopiero 12 i 13 dzień, kalendarzyk wskazywał owu na poniedziałek dopiero. Najwidoczniej mam dłuższą tą fazę poowulacyjną
 
Trochę mnie zdziwił czas w którym wystąpił ten pik...cykle zawsze mam minimum 29 dni a to był dopiero 12 i 13 dzień, kalendarzyk wskazywał owu na poniedziałek dopiero. Najwidoczniej mam dłuższą tą fazę poowulacyjną
Ale przecież owulacja występuje do 48h po piku. Czy jak pozytywny był 12 dnia cyklu, to owulacja mogła być i 14 dnia cyklu. Przy 29 dniowych cyklach brzmi całkiem ok, zostaje 15 dni do @.
 
Ale przecież owulacja występuje do 48h po piku. Czy jak pozytywny był 12 dnia cyklu, to owulacja mogła być i 14 dnia cyklu. Przy 29 dniowych cyklach brzmi całkiem ok, zostaje 15 dni do @.
Mi test owu wychodzi 14 dc, bylo u gina monitorowane i mi szybko dochodzi do owu, nie 48h. Takze kwestia upewnić sie raz u gina i ma sie zarys.
 
Cześć Dziewczynki. Moge dołączyć?
Staramy się o drugiego dzidziusia. Pierwsza ciąża, udało się po kilkunastu miesiącach, niestety poroniona. W drugą zaszlam od razu po stracie. Mamy 9miesiecznego synka. W tym miesiącu dostałam miesiączkę po raz peirwszy od porodu (wciąż karmie piersią) i mam cicha nadzieję, że oznacza to również powrót owulacji.
 
reklama
Cześć Dziewczynki. Moge dołączyć?
Staramy się o drugiego dzidziusia. Pierwsza ciąża, udało się po kilkunastu miesiącach, niestety poroniona. W drugą zaszlam od razu po stracie. Mamy 9miesiecznego synka. W tym miesiącu dostałam miesiączkę po raz peirwszy od porodu (wciąż karmie piersią) i mam cicha nadzieję, że oznacza to również powrót owulacji.

I tego co zycze, oby sie udalo i obys zarazila nas badz my ciebie. Ja sie witam, razem raźniej. 🥰
Tak szybko byscie chcieli drugiego dzidziusia ?
 
Do góry