reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? U mnie 3dc i nowe nadzieje na nowy cykl 😊
U mnie 32 dc. Zazwyczaj cykle 30-31 dni. Ale ostanie miesiące bardzo mi się rozjechały cykle ( był cykl 35 dni, 14 dni itd) 13 kwietnia gin potwierdził ze owulacja się odbyła, tylko nie zapytałam kiedy dokładnie się odbyła. Pokazał tylko miejsce po pękniętym pęcherzyku i powiedział ze albo jest ciałko żółte albo było - nie pamietam- z radości , ze była owu ogłuchłam 😁.Według moich odczuć ( ból jajnika przez 2 dni) , to nastąpiło to 7-8 kwietnia czyli jestem dziś 14dpo. Piersi są powiększone, bolą po bokach, temperatura się utrzymuje. Wczoraj zrobiłam test i oczywiście negatywny. Dziś sobie odpuściłam testowanie. Został mi jeden, to zatestuje jutro jak 🐵 nie przyjdzie. Co jakiś czas brzuch pobolewa, ale tak jakby na 🐵. Nie nakręcam się w tym miesiącu, bo w poprzednim to ja już „byłam w ciąży „ 😂 oczywiście wszystkie objawy miałam. No cóż, tylko czekać.
 
reklama
moim zdaniem, kiedyś nie było tyle chemi we wszystkim i kobiety zachodziły i rodziły, teraz mamy takie czasy jakie mamy A wszystko wpływa na płodność niestety
Ja również się nad tym zastanawiałam i to nie raz, w mojej rodzinie i rodzicie i teściowie ciąża w pierwszym cyklu po ślubie kościelnym...wiadomo, że może "ćwiczyli" przed ślubem ale aktualnie coraz więcej osób w moim otoczeniu wali ścieme, że nie planują dzieci a tak na prawdę nie wychodzi...nie wiem skąd takie problemu z płodnością i to coraz większe
 
reklama
To że jest różny wynik w różnych momentach dniach jest normalne.
To akurat rozumiem, może być różne stężenie, różny czas od oddawania ostatniego moczu przed testowaniem itd ale czasami robiłam koło południa wychodził pozytywny, na prawdę ciemna krecha, wieczorem powtarzałam też przy zachowaniu zasad i była już sporo jaśniejsza, następnego dnia znowu ciemny...i zwątpiłam:)
 
Do góry