reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nieleczona infekcja jest groźniejsza dla potencjalnej ciąży niż lek tak jak napisałaś, więc sama sobie udzieliłaś odpowiedzi 🙂
Dziękuje! :) masz racje, no wzięłam ogólnie i będę brać, będzie co będzie ale muszę się wyleczyć, to znaczy, gdyby nie ten lek to bym cisnęła o coś w 100% bezpiecznego, ale chyba nie ma czegoś takiego :p
 
reklama
Zapytałam jeszcze teściową, siedzi w świecie medycyny i powiedziała, żebym zaufała mojej ginekolog, z ciężkim sercem ale zrobiłam to, zobaczymy co będzie. Tez sobie tak myśle, ze jest to na tyle wczesny etap, ze nie powinno mieć chyba jeszcze wpływu na zarodek...
Gdy sie czyta ulotki dołączone do leków to wcale się ich nie powinno brac ...ale skoro mają omóc a w końcu specjalista je przepisuje to chyba nalezy mu zaufać.
 
Gdy sie czyta ulotki dołączone do leków to wcale się ich nie powinno brac ...ale skoro mają omóc a w końcu specjalista je przepisuje to chyba nalezy mu zaufać.
To prawda, mój T powiedział, ze te ulotki to takie zabezpieczenie dla producentów, strasznie się zrobiłam przewrażliwiona teraz :p ale moje zdrowie w tej chwili jest najważniejsze :) nie mogę o tym zapomnieć, ale no hormony i takie tam...
 
Dziewczyny? To już? Nie za bardzo mam doświadczenie z testami? W sumie i tak działamy, ale pytam dla wiedzy i ciekawości 😛
Screenshot_2021-04-21-07-46-10-240_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
 
Dziękuje! :) masz racje, no wzięłam ogólnie i będę brać, będzie co będzie ale muszę się wyleczyć, to znaczy, gdyby nie ten lek to bym cisnęła o coś w 100% bezpiecznego, ale chyba nie ma czegoś takiego :p
Nawet na paracetamolu i nospie jest napisane że nie zaleca się brania w ciąży a dziewczyny biorą i lekarze pozwalają🙂
 
Nawet na paracetamolu i nospie jest napisane że nie zaleca się brania w ciąży a dziewczyny biorą i lekarze pozwalają🙂
no niby tak, ale nie wskazane brzmi groźniej 😅 no nic, muszę zapomnieć o tym i po prostu brać bo duzo wazniejsze jest wyleczenie tej infekcji... Ale jestem wściekła, ze teraz mnie dorwało, od lat nie miałam z tym problemu, nic się nie zmieniło... a tu o... może przez ciąże wlasnie... no nic, leczę to i mam nadzieje, ze ciąża będzie przebiegać zdrowo i, ze nie wpłynie to na malenstwo
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? U mnie 3dc i nowe nadzieje na nowy cykl 😊
u mnie 2dc czuje się już o niebo lepiej niż wczoraj, bo wczoraj to caly dzien pod kocem tak bolal brzuch.
od 2 cykli mam 27dniowe cykle +1-2 dni plamienia przed. zastanawiam się czy to nie za krótko. owulacje ok 14-15dc. (raczej nie jest to wina progesteronu bo był robiony w poprzednim cyklu 7dpo to wynik był ponad 19.)
Miłego dnia wszystkim!
 
Do góry