reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

VDomi coś takiego. Profilowe czarowne usta. Kurcze nie pamiętam
Kochane a teraz tak ogólnie czy test owu może wyjść fałszywie dodatni ?
Tak, pewnie :) mi wychodziły pozytywne zawsze, a owulacji nie było nigdy chyba. Jednak po roku starań udałam się do lekarza, a tam diagnoza :cykle bezowulacyjne. Cholerne testy zwodzily mnie tyle czasu :(
 
reklama
VDomi profilowe czerwone usta, nie pamiętam dokładnie, nie mam już w powiadomieniach. Pisałyśmy kiedyś o drożności i o stymulacji. Co u Ciebie? Nie widzę Cię tu nigdzie a jestem ciekawa jak u Ciebie się potoczyło :) miałyśmy razem zaczynać stymulacje :) jesli to czytasz odezwij się :)
 
VDomi coś takiego. Profilowe czarowne usta. Kurcze nie pamiętam
Tak, pewnie :) mi wychodziły pozytywne zawsze, a owulacji nie było nigdy chyba. Jednak po roku starań udałam się do lekarza, a tam diagnoza :cykle bezowulacyjne. Cholerne testy zwodzily mnie tyle czasu :(

Bo test owu wskazuje tylko na wzrost poziomu LH [emoji2356] nie na to, ze owulacja się odbywa napewno.
 
Hej Dziewczyny,

Zadałam pytanie w innym temacie, ale wiem że tu zagląda Was więcej, mam nadzieje że nie macie nic przeciwko.

W piątek na monitoringu miałam potwierdzone dwa pęcherzyki po stymulacji aromkiem: 16 mm w prawym i 14 mm w lewym jajniku. W niedzielę późnym wieczorem wzięłam ovitrelle, dzisiaj ok 18 nastąpiła owulacja (poznaję po mocnym bólu), a więc po ok 42 h od zastrzyku. Problem z tym że ból wystąpił tylko z prawej strony (gdzie był większy pęcherzyk). Czy możliwe że ten drugi nie pęknął?
Powoli się już załamuje. W czerwcu miałam cp i usunięty prawy jajowód. Od tego czasu prawy jajnik pracuje co miesiąc wyśmienicie, podczas tych 9 miesięcy starań po operacji usunięcia prawego jajowodu z lewego jajnika miałam łącznie 3 razy z czego zawsze po cyklu stymulowanym aromkiem i zawsze wtedy też w prawym pęcherzyk był większy (ale dużo, nie o 2 mm jak w tym cyklu).
 
Dziewczyny, mam lekką i fikcje i dostałam dziś od swojej ginekolog Gyne-Pevaryl 50
wszystjo spoko, ale doczytałam w ulotce, ze nie należy stosować w pierwszym trymestrze tego leku... No niby tak, chce się wyleczyć bo nieleczona infekcja jest gorsza ale boje się, ze to tez zaszkodzi tak wczesnej ciąży i ją stracę... Podobno to jest słabszy lek, dlatego stosuje się to dwa tygodnie do zupełnego wyleczenia... Co myślicie?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 52
Dziewczyny, mam lekką i fikcje i dostałam dziś od swojej ginekolog Gyne-Pevaryl 50
wszystjo spoko, ale doczytałam w ulotce, ze nie należy stosować w pierwszym trymestrze tego leku... No niby tak, chce się wyleczyć bo nieleczona infekcja jest gorsza ale boje się, ze to tez zaszkodzi tak wczesnej ciąży i ją stracę... Podobno to jest słabszy lek, dlatego stosuje się to dwa tygodnie do zupełnego wyleczenia... Co myślicie?
Ciężka sprawa... Nie weźmiesz- ryzyko, weźmiesz- ulotka ze skutkami ubicznymi. Niby lekarz powiniem wiedzieć co robi, w sumie nawet w zwykłym ibuprofenie tez jest lista mozliwych powikłań, a ludzie biorą na potęgę i zyją... Serio.. Nie wiem co bym zrobiła... :( nie pomogę... Zostaje jeszcze natura- kory dębu i inne takie, ale tez nie wiem jak to się ma do ciąży :(
 
reklama
Do góry