reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Teraz sobie tak pomyslalam, ze trzeba było brać te rady od cioć o wujków bo przecież pytali NIE WIECIE JAK TO SIĘ ROBI? 🤬 może faktycznie nie wiemy 😣
moim zdaniem, kiedyś nie było tyle chemi we wszystkim i kobiety zachodziły i rodziły, teraz mamy takie czasy jakie mamy A wszystko wpływa na płodność niestety
 
A macie jakiś plan działania na później? Na kolejne cykle starań, jeśli będzie trzeba..?
tak, w czerwcu umawiamy się na drożność i badanie nasienia jak się nie uda do tego czasu, mam bardzo fajna Panią doktor, która mówi ze napewno się uda i czuje taką presję przez to🥺 ale skad ona może wiedzieć bez ważnych badań 🤷‍♀️ tylko mnie podbudowała bo endometrium książkowe w tym cyklu 1 cm a nigdy nic o nim nie wspominała. Badania tez w normie te co robiliśmy jedynie moja tarczyca ale wynik oscyluje max do 2 wiec powinno się udać znam przypadki ze zachodzą z wyższą.
 
moim zdaniem, kiedyś nie było tyle chemi we wszystkim i kobiety zachodziły i rodziły, teraz mamy takie czasy jakie mamy A wszystko wpływa na płodność niestety
to racja ale odżywiamy się od pół roku baaardzo zdrowo. Było ciężko ale dajemy jakoś radę 🙂 fastfoodow od listopada nie jemy. Ale w sumie dlaczego lidzie „z ulicy” tez maja dzieci? Oni pewnie nie zwracają uwagi na składy tego co jedzą...
 
to racja ale odżywiamy się od pół roku baaardzo zdrowo. Było ciężko ale dajemy jakoś radę 🙂 fastfoodow od listopada nie jemy. Ale w sumie dlaczego lidzie „z ulicy” tez maja dzieci? Oni pewnie nie zwracają uwagi na składy tego co jedzą...
no też racja
Już nie wiadomo w czym problem jest
Sama mam 2 nie planowanych A jak chce to nie ma 🤔
 
Teraz sobie tak pomyslalam, ze trzeba było brać te rady od cioć o wujków bo przecież pytali NIE WIECIE JAK TO SIĘ ROBI? 🤬 może faktycznie nie wiemy 😣
Nie myśl tak, nie wpędzaj się w poczucie winy ☹️ Tak jak dziewczyny piszą, nawet „zdrowe” pary maja ledwie 30% szans na zajście, zdiagnozujecie się i znajdziecie problem i wierze, ze z małą pomocą lekarzy Wam się uda.
 
reklama
Nie myśl tak, nie wpędzaj się w poczucie winy ☹️ Tak jak dziewczyny piszą, nawet „zdrowe” pary maja ledwie 30% szans na zajście, zdiagnozujecie się i znajdziecie problem i wierze, ze z małą pomocą lekarzy Wam się uda.
tak, staram się tego nie robić ale co chwile się dowiaduje o jakiejś ciąży, mam tylko 2!! Znajome bez dziecka reszta ma już nawet po dwójce. No nie sądziłam, ze to będzie takie czasochłonne 😒
 
Do góry