reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Jak zawsze społeczeństwo podzielone, ale to może i lepiej [emoji4] zawsze można "podyskutowac" o swoich odmiennych zdaniach. Pół mojej rodziny jest ratownikami i pielegniarzami. Wszyscy jednogłośnie mówią, żeby się nie szczepic.
Chociaż mam swój rozum i też uważam to za niekonieczne [emoji4]
 
reklama
Psychicznie ciężko, wstałam z bólami okresowymi więc czuję, że @ zaraz przyjdzie, do tego pokłóciłam się z mężem o jakieś głupoty...😔
Czasami wszyscy mamy takie dni, ze wystarczy iskra, żeby się odpalić... tym bardziej, ze targają Tobą teraz silne emocje i hormony. Zrób coś dla siebie, weź kąpiel, idź na długi spacer (mam nadzieję, ze masz taką piękną pogodę jak ja dzisiaj:) ), poczytaj lub pomaluj ładnie paznokcie :) a później przytul się do męża, razem łatwiej jest przepędzić całe zło.
 
Czasami wszyscy mamy takie dni, ze wystarczy iskra, żeby się odpalić... tym bardziej, ze targają Tobą teraz silne emocje i hormony. Zrób coś dla siebie, weź kąpiel, idź na długi spacer (mam nadzieję, ze masz taką piękną pogodę jak ja dzisiaj:) ), poczytaj lub pomaluj ładnie paznokcie :) a później przytul się do męża, razem łatwiej jest przepędzić całe zło.
Dzisiaj niestety cały dzień w pracy, kończę projekt i pewnie do 19 tu posiedzę 🙄 jak wyjdę z pracy to pójdę na zakupy kosmetyczne i zrobię sobie wieczór spa 😏❤️
 
Dziewczyny, dzisiaj odebraliśmy badanie nasienia męża. Zanim pójdę do gin, co myślicie?
 

Załączniki

  • IMG_20210419_152456.jpg
    IMG_20210419_152456.jpg
    435,3 KB · Wyświetleń: 97
Przybijam piateczke w temacie szczepień. Wiele osób wśród mojego otoczenia przeszło covid, żyją i mają się dobrze. Wolę przechorowac covid, niż się szczepic szczepionka, po której nie wiem co się będzie działo z moim organizmem. Ale wiadomo....Każdy ma inne zdanie i naturalnie ma do niego prawo [emoji4] mnie tylko zastanowiło jedno....na świecie od kilkudziesięciu lat jest nowotwór, aids i wiele innych śmiertelnych chorób, na które dziwnym trafem nie potrafią znaleźć szczepionki. Nagle wybucha covid i w pół roku mają na niego zloty środek. Jak dla mnie podejrzane.
Nowotwór to nie wirus 🤦
 
reklama
Do góry