reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Hej, witam się z rana. Tak mnie wczoraj naszło żeby przetestować raz jeszcze metodę z testami owulacyjnymi potwierdzającymi ciążę- wyszły 2 grube krechy - ale w dniu kiedy robiłam pink i test o czułości 25 dołączony do testów (na obu testach cienie - na pinku trochę ciemniejszy) też zrobiłam owulacyjny, kreska testowa się pojawiła ale to było jakieś 40% natężenia koloru - nie miało nic wspólnego z pozytywem - morał z tego taki że ciążę najlepiej sprawdzać testami ciazowymi.
 
reklama
IMG_20210418_072644.jpg

Dziewczyny nie wierzę i niedowierzam :O wczoraj tak kiepsko się czułam, bardzo okresowo, płacz, pobolewania, krzyż jeszcze bardziej standardowo zaczął boleć, później ten śluz widoczny tylko na papierze :O Mówię jak nic @ się rozkręca. Wstaję rano i nadal nic, mówię trudno, zrobię test będę mieć pewność... Bardzo bladziutka ta kreska, ale dziś planowo miała być 🐵
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam tak samo :D czekałam kilka dnia na @, bo miałam typowe obiawy zbliżające się @ :D dzień po spodziewanej @ test pozytywny :D gratulacje! :)
Zobacz załącznik 1261319
Dziewczyny nie wierzę i niedowierzam :O wczoraj tak kiepsko się czułam, bardzo okresowo, krzyż jeszcze bardziej standardowo zaczął boleć, później ten śluz widoczny tylko na papierze :O Mówię jak nic @ się rozkręca. Wstaję rano i nadal nic, mówię trudno, zrobię test będę mieć pewność... Bardzo bladziutka ta kreska, ale dziś planowo miała być [emoji204]
 
Witajcie jestem tu nowa. Mam juz prawie 6 letniego syna. W styczniu zaczęłam sie starać o drugiego dzidziusia i udało się za pierwszym razem niestety zaraz na początku lutego w ok 4 tyg poroniłam. Od razu kontynuowałam stranania jednak mamy juz kwiecień w ciąży jak nie było tak nie ma. To wszystko zaczyna mnie już strasznie frustrować, widok kobiet w ciąży, reklamy z dziećmi itp...😟
 
Witajcie jestem tu nowa. Mam juz prawie 6 letniego syna. W styczniu zaczęłam sie starać o drugiego dzidziusia i udało się za pierwszym razem niestety zaraz na początku lutego w ok 4 tyg poroniłam. Od razu kontynuowałam stranania jednak mamy juz kwiecień w ciąży jak nie było tak nie ma. To wszystko zaczyna mnie już strasznie frustrować, widok kobiet w ciąży, reklamy z dziećmi itp...[emoji45]
Witaj. Doskonale Cię rozumiem. Ja mam dwoje dzieci i jedno poronienie we wrześniu. Tak więc byłam trzy razy w ciąży i można powiedzieć, że każda była od razu jak o niej pomyślałam. Natomiast teraz staram się 4 cykl. Dzisiaj 16dc i czekam jak na szpilkach. Dostałam luteine od giną, ale nie wiem po co, bo w 21dc progesteron wynosił 15.2 A górną norma to 15,9 więc wynik bardzo ładny.
Mam takie myśli, że już nigdy nie będę w ciąży [emoji849]
 
Witaj. Doskonale Cię rozumiem. Ja mam dwoje dzieci i jedno poronienie we wrześniu. Tak więc byłam trzy razy w ciąży i można powiedzieć, że każda była od razu jak o niej pomyślałam. Natomiast teraz staram się 4 cykl. Dzisiaj 16dc i czekam jak na szpilkach. Dostałam luteine od giną, ale nie wiem po co, bo w 21dc progesteron wynosił 15.2 A górną norma to 15,9 więc wynik bardzo ładny.
Mam takie myśli, że już nigdy nie będę w ciąży [emoji849]
Ja mam gdzieś luteinę w domu ale nie od gina a od koleżanki ale jej nie zażywam bo w sumie po co mój progesteron też w normie. Ile tej luteiny kazał ci zażywać?
 
Zobacz załącznik 1261319
Dziewczyny nie wierzę i niedowierzam :O wczoraj tak kiepsko się czułam, bardzo okresowo, płacz, pobolewania, krzyż jeszcze bardziej standardowo zaczął boleć, później ten śluz widoczny tylko na papierze :O Mówię jak nic @ się rozkręca. Wstaję rano i nadal nic, mówię trudno, zrobię test będę mieć pewność... Bardzo bladziutka ta kreska, ale dziś planowo miała być 🐵
 
reklama
Do góry