reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Strasznie mi przykro :( dokładnie miesiąc temu przechodziłam przez to samo :( mocno ściskam !

Dziękuję i również Ci współczuję :(
Ciężko mi pozbyć się myśli, że to przeze mnie, że to mój organizm nie daje rady.
Wizytę u lekarza mam 27.04. Porozmawiam z nim na temat chociażby progesteronu, bo same te okropne bóle i skurcze mogly być objawem jego braku.
 
reklama
Dziewczyny, aplikacja premom pokazuje LH level 80 high, czy to już dużo? I czy ten test już jest pozytywny? Zrobiłam w kilku pomieszczeniach dla porównania, to moje pierwsze testy owulacyjne, które coś pokazując, zmieniłam je na domowe laboratorium, które polecała @coca [emoji28]. Dziś 14dc. Cykle mam 28-31dni [emoji28]
Pozytyw. Wrzucasz chyba w zła zakładkę w Premom te zdjęcia, w pierwszej zakładce pokazuje stosunek od 0 do 1 (np. 0,8) i to chyba bardziej miarodajne będzie. Apka zmieni to na peak po następnym teście który będzie bledszy albo chyba na następny dzień jak już nie będziesz testować.

A jeszcze mam pytanka... Czy wasze wizyty u ginekologa zaczynały się proszę przynieść badanie jakości nasienia partnera? Bo moja Pani doktor powiedziała zanim zaczniemy cię męczyć to musimy sprawdzić partnera. Czy starania o dzidzię wiąże się z braniem jakiś leków, zastrzyków ?
Moje nie, ale w zasadzie rozumiem takie podejście. Badanie nasienia jest dużo tańsze i mniej inwazyjne od niektórych badań kobiecych, jeśli będzie potrzeba je robić.
Starania nie u wszystkich wiążą się z potrzeba zażywania leków czy zastrzyków, ale jeśli są jakieś problemy, choroby, to niestety tak. W międzyczasie powinnaś łykać witaminy dla planujących zajść w ciąże, a przynajmniej sam kwas foliowy.
 
Dziękuję i również Ci współczuję :(
Ciężko mi pozbyć się myśli, że to przeze mnie, że to mój organizm nie daje rady.
Wizytę u lekarza mam 27.04. Porozmawiam z nim na temat chociażby progesteronu, bo same te okropne bóle i skurcze mogly być objawem jego braku.
Ja przez 2 dni miałam okropne skurcze i ból, nawet nie wiem do czego mogłabym to porównać :/ ale według gin czasami tak jest i nie kazała mi robić żadnych badań. Mam nadzieje ze niedługiej obie będziemy się cieszyć zdrowymi ciążami :)
 
Ja przez 2 dni miałam okropne skurcze i ból, nawet nie wiem do czego mogłabym to porównać :/ ale według gin czasami tak jest i nie kazała mi robić żadnych badań. Mam nadzieje ze niedługiej obie będziemy się cieszyć zdrowymi ciążami :)

Czyli miałyśmy bardzo podobne objawy.
Też mam taką nadzieję, będę trzymać za nas kciuki :)
 
Pozytyw. Wrzucasz chyba w zła zakładkę w Premom te zdjęcia, w pierwszej zakładce pokazuje stosunek od 0 do 1 (np. 0,8) i to chyba bardziej miarodajne będzie. Apka zmieni to na peak po następnym teście który będzie bledszy albo chyba na następny dzień jak już nie będziesz testować.
Możliwe, coś mi mignelo na forum, że druga zakładka i do tej wrzucam 🙈 dzięki za wyjaśnienie 😊 w takim razie jutro zrobię test i też wrzucę w aplikację i zobaczę co pokaże. Edit: jest 5 zakładek, easy home, premom, others, HCG, pdg, ja wrzucam do zakładki premom
 
Dziewczyny, niestety zostanę z Wami tutaj kolejny czas :(
We wtorek byłam na becie - wynik 32. W czwartek wynik 62. W piątek lekkie plamienie, dzisiaj plamienie i zobaczyłam skrzep w toalecie... Wynik dzisiejszej bety 32...
Przez cały ten czas bolał mnie mocno brzuch, kilka razy dziennie miałam silne bóle i skurcze. Także niestety, jak się cieszyłam, że w końcu się udało, po 9 miesiącach starań, tak szybko ta radość przeszła.
Jedyny wniosek jaki wyciągnęłam, to, że przy cyklach 41 dniowych owulacje mam między 16 a 23 dniem cyklu :(
Kurczę bardzo mi przykro :(.
 
A jeszcze mam pytanka... Czy wasze wizyty u ginekologa zaczynały się proszę przynieść badanie jakości nasienia partnera? Bo moja Pani doktor powiedziała zanim zaczniemy cię męczyć to musimy sprawdzić partnera. Czy starania o dzidzię wiąże się z braniem jakiś leków, zastrzyków ?
Tak, u mnie tak bylo. Powiedziała, że nie ruszymy dopóki mąż nie zrobi badań.
 
Dziewczyny, jeszcze nie połowa cyklu ,ale owu wypada jakoś w 12 dc, obecnie 9dc i zauważyłam lekkie plamienie.. Czy to może być plamienie okołoowulacyjne ?
 
reklama
Możliwe, coś mi mignelo na forum, że druga zakładka i do tej wrzucam [emoji85] dzięki za wyjaśnienie [emoji4] w takim razie jutro zrobię test i też wrzucę w aplikację i zobaczę co pokaże. Edit: jest 5 zakładek, easy home, premom, others, HCG, pdg, ja wrzucam do zakładki premom

Wrzucaj do pierwszej, easyhome [emoji6]
 
Do góry