reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Witaj. Doskonale Cię rozumiem. Ja mam dwoje dzieci i jedno poronienie we wrześniu. Tak więc byłam trzy razy w ciąży i można powiedzieć, że każda była od razu jak o niej pomyślałam. Natomiast teraz staram się 4 cykl. Dzisiaj 16dc i czekam jak na szpilkach. Dostałam luteine od giną, ale nie wiem po co, bo w 21dc progesteron wynosił 15.2 A górną norma to 15,9 więc wynik bardzo ładny.
Mam takie myśli, że już nigdy nie będę w ciąży [emoji849]

Nie pytałaś po co? [emoji3526] może endo słabe, albo na regulacje cyklu?
 
reklama
Czego to nie wysmyślą 😱😱😱
received_722490098446617.jpeg
 

Załączniki

  • received_234961795089885.jpeg
    received_234961795089885.jpeg
    97 KB · Wyświetleń: 54
Nie pytałaś po co? [emoji3526] może endo słabe, albo na regulacje cyklu?
Pytałam i lekarz stwierdził, żeby się nie sugerować normami w laboratorium bo są "przestarzale" i najlepiej żeby progesteeon wynosił około 20. No i że jestem po poronienie, więc wskazane żeby brać. Pomyślałam, że nie zaszkodzi A może pomóc, więc biorę 2x dziennie dopochwowo 1 tabletkę 200mg. A tak w ogóle to w tym miesiącu zaczęłam robić testu owulacyjne i najlepsze jest to, że wcale nie wychodzą mi pozytywne. Wszystkie objawy owulacji mam (bóle podbrzusza, kłucie jajników, śluz i otwarta szyjka) ale piku na testach nie ma.
Progesteeon powyżej 10 świadczy o odbytej owulacji....powiem Wam, że już sama zglupialam.
 
Fakt jest taki, że ja bardzo dużo pije i wytrzymać 2h bez picia przed testem to dla mnie wyzwanie. Cykle mam 26/27 dni. Same zerknijcie, że te testy nie dają nadziei.
20210418_095903.jpeg
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Mój od północy już się nie zapowiadał miło, całą noc przeleżałam na podłodze z moim pieskiem na kolanach bo był strasznie osowiały i coś go bolało, prawdopodobnie brzuch...nic nie dał mi zrobić tylko siedział i się do mnie przytulał 🥺 Przeryczałam pół nocy martwiąc się żeby nic mu się nie stało i żeby przestało go boleć, teraz na szczęście jest już trochę lepiej ale zaraz jedziemy do weta sprawdzić co mogło mu zaszkodzić.
 
Czytałam o tym i nie wiem czy ma poparcie medyczne, ale trochę jakby sensu w tym widzę :)
Poparcia medycznego raczej nie ma. Jakieś tam badania nad tym były prowadzone. Niby ma pomagać w zapłodnieniu ale czy faktycznie...🤷🏻‍♀️ prawda jest taka, że na parach starających się o dziecko można nieźle zarobić. Jak to mówią "tonący brzytwy się chwyta" więc takie pary nawet najgłupszych rzeczy spróbują żeby tylko się udało. Wystarczy napisać, że dana rzecz zwiększa szanse na poczęcie dziecka i już biznes się kręci.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210418-094949_Chrome.jpg
    Screenshot_20210418-094949_Chrome.jpg
    154,5 KB · Wyświetleń: 50
Pytałam i lekarz stwierdził, żeby się nie sugerować normami w laboratorium bo są "przestarzale" i najlepiej żeby progesteeon wynosił około 20. No i że jestem po poronienie, więc wskazane żeby brać. Pomyślałam, że nie zaszkodzi A może pomóc, więc biorę 2x dziennie dopochwowo 1 tabletkę 200mg. A tak w ogóle to w tym miesiącu zaczęłam robić testu owulacyjne i najlepsze jest to, że wcale nie wychodzą mi pozytywne. Wszystkie objawy owulacji mam (bóle podbrzusza, kłucie jajników, śluz i otwarta szyjka) ale piku na testach nie ma.
Progesteeon powyżej 10 świadczy o odbytej owulacji....powiem Wam, że już sama zglupialam.

Niektórym testy owu po prostu nie wychodzą. Ja jestem ta szczęściara ze mi owulaki wychodzą, wiec nie musze biegać co chwile na monitoring żeby wiedzieć kiedy luteinę zacząć brać [emoji23] Ale jeśli masz potwierdzona owulacje na monitoringu u gina to to jest ważniejsze [emoji3526]
 
reklama
Fakt jest taki, że ja bardzo dużo pije i wytrzymać 2h bez picia przed testem to dla mnie wyzwanie. Cykle mam 26/27 dni. Same zerknijcie, że te testy nie dają nadziei. Zobacz załącznik 1261353
U mnie tez testy wychodzą negatywne, ale podobnie jak Ty bardzo dużo piję, ustaliłam sobie godz testowania na Ok 20.30 i żeby nie pic od 18 to już muszę się nagimnastykować 🙈
 
Do góry