reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny witajcie nowa jestem 😀 cykle równe 28 dni z zegarkiem w ręku. Po 8 latach stosowania antykoncepcji niuvering odstawiłam rok temu staramy się o dzidzię z przerwami bo miałam dwie operację.
Moje pytanie..... Owulacja w tym cyklu była dzień wcześniej niż zawszę kilka godzin po owulacji przytulanki (czuje ból podczas owulacji jeden bądź drugi jajnik dlatego znam dokładny termin) plamienia maleńkie pojawiły się po 8 daniach od przytulanek ale niespodziewanie w 14 dniu po owulacji krwawienie czy to miesiączka czy jest jeszcze nadzieja. Moje miesiączki są skąpe i teraz ciąża czy nie ciąża? Jeszcze do tego od dnia przytulanek ciągle mnie brzuch boli całe dwa tygodnie. Test negatywny wywołuje bardzo złe emocje i robić sobie nadzieję czy raczej nie?
14 dni po owulacji testy są wiarygodne. Trzymam kciuki za kolejny cykl 🙂
 
reklama
Dziewczyny, aplikacja premom pokazuje LH level 80 high, czy to już dużo? I czy ten test już jest pozytywny? Zrobiłam w kilku pomieszczeniach dla porównania, to moje pierwsze testy owulacyjne, które coś pokazując, zmieniłam je na domowe laboratorium, które polecała @coca 😅. Dziś 14dc. Cykle mam 28-31dni 😅
 

Załączniki

  • IMG_20210417_192338.jpg
    IMG_20210417_192338.jpg
    237,4 KB · Wyświetleń: 91
A jeszcze mam pytanka... Czy wasze wizyty u ginekologa zaczynały się proszę przynieść badanie jakości nasienia partnera? Bo moja Pani doktor powiedziała zanim zaczniemy cię męczyć to musimy sprawdzić partnera. Czy starania o dzidzię wiąże się z braniem jakiś leków, zastrzyków ?
 
Dziewczyny, aplikacja premom pokazuje LH level 80 high, czy to już dużo? I czy ten test już jest pozytywny? Zrobiłam w kilku pomieszczeniach dla porównania, to moje pierwsze testy owulacyjne, które coś pokazując, zmieniłam je na domowe laboratorium, które polecała @coca 😅. Dziś 14dc. Cykle mam 28-31dni 😅
Też ich używam i zdecydowanie pozytyw :) Trzeba działać :)
 
Dziewczyny, niestety zostanę z Wami tutaj kolejny czas :(
We wtorek byłam na becie - wynik 32. W czwartek wynik 62. W piątek lekkie plamienie, dzisiaj plamienie i zobaczyłam skrzep w toalecie... Wynik dzisiejszej bety 32...
Przez cały ten czas bolał mnie mocno brzuch, kilka razy dziennie miałam silne bóle i skurcze. Także niestety, jak się cieszyłam, że w końcu się udało, po 9 miesiącach starań, tak szybko ta radość przeszła.
Jedyny wniosek jaki wyciągnęłam, to, że przy cyklach 41 dniowych owulacje mam między 16 a 23 dniem cyklu :(

Bardzo mi przykro. Przytulam. 😪
 
Zaciekawiłaś mnie bardzo. Mam PCOS i lekarz nigdy czegoś takiego mi nie proponowała. Z chęcią dowiem się też czegoś wiecej.
Wstawiam zdjęcia próbek które dostałam (gin. Dała mi ich cały worek). Może Cię zaciekawi . Patrzyłam można kupić w aptece bez recepty. :blink:
 

Załączniki

  • IMG_20210417_205200.jpg
    IMG_20210417_205200.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 90
  • img-20210417-205219.jpg
    img-20210417-205219.jpg
    688 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Dziewczyny, niestety zostanę z Wami tutaj kolejny czas :(
We wtorek byłam na becie - wynik 32. W czwartek wynik 62. W piątek lekkie plamienie, dzisiaj plamienie i zobaczyłam skrzep w toalecie... Wynik dzisiejszej bety 32...
Przez cały ten czas bolał mnie mocno brzuch, kilka razy dziennie miałam silne bóle i skurcze. Także niestety, jak się cieszyłam, że w końcu się udało, po 9 miesiącach starań, tak szybko ta radość przeszła.
Jedyny wniosek jaki wyciągnęłam, to, że przy cyklach 41 dniowych owulacje mam między 16 a 23 dniem cyklu :(
Strasznie mi przykro :( dokładnie miesiąc temu przechodziłam przez to samo :( mocno ściskam !
 
Do góry