reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej, jestem nowa na forum, ale nie tak nowa w temacie. Jestem po jednym poronieniu i 1 biochem. Aktualnie staramy się z mężem od pół roku ii ciagle nic.. powiem Wam, ze czasem już tracę siły w to wszystko.
pracuje na zmiany, gownianie jem, gownianie spie. Wszystko jest nietak. Dziś dodatkowo mam jakiś słabszy dzień. No przepraszam ze akurat tu - ale musiałam się wyżalić. Mam nadzieje ze Wasz dzień był lepszy od mojego. Ściskam Was wszystkie :)
Przykro mi, że ciebie to spotkało. Jakie badania wykonałaś po 2 stratach?
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Ktoś dziś testuje? 😁
Ja dziś 27dc, test w piątek 😂
 
Hej, jestem nowa na forum, ale nie tak nowa w temacie. Jestem po jednym poronieniu i 1 biochem. Aktualnie staramy się z mężem od pół roku ii ciagle nic.. powiem Wam, ze czasem już tracę siły w to wszystko.
pracuje na zmiany, gownianie jem, gownianie spie. Wszystko jest nietak. Dziś dodatkowo mam jakiś słabszy dzień. No przepraszam ze akurat tu - ale musiałam się wyżalić. Mam nadzieje ze Wasz dzień był lepszy od mojego. Ściskam Was wszystkie :)
Hej, będzie lepiej, ja gdyby nie zamknięte przedszkola to chyba bym zeszła ze stresu...Mam wrażenie jak y ten lockdown był dla mnie, chociaż jeden czynnik stresu mi odpadł.... Ostatnie miesiące były dla mnie męczarnią, wciąż też wracam do siebie po ostatnich miesiącach zeszłego roku, w pracy miałam taki sajgon, ze aż płakać mi się chce jak o tym pomyśle... Ogólnie uwielbiam to co robię, ale nie zmienia to faktu, że wykańcza psychicznie... Do tego moja mama jest chora, zostało jej maks pare lat życia... ale ta choroba to jakiś potwór, nawet nie będę pisać co to, bo i tak mało kto słyszał o tej chorobie, mój tata ledwo już zipie, tak wiec cieszę się lockdownem, ze chociaż o pracy nie muszę teraz myśleć, mam nadzieje, ze się uda zaskoczyć w tym cyklu bo później przez stres może to się ciągnąć i ciągnąć...

Swoją drogą, chyba nadciąga PMS, jestem dziś strasznie podkurwiona wszystkim...
 
Cześć dziewczyny. Chciałabym dołączyć i ja :) mam już 2 córy 12 i 10 oraz 35 lat na koncie. W sumie już od listopada odstawiona antykoncepcja. Tylko uważaliśmy. Teraz 2 cykl co wiemy, że chcemy i nie uważamy :) poprzednie ciąże odrazu w pierwszym cyklu. Teraz wiemy, że wiek już niestety nie ten. Liczymy, że niedługo się uda 😉 synuś by się przydał dla odmiany 😁
 
Cześć dziewczyny. Chciałabym dołączyć i ja :) mam już 2 córy 12 i 10 oraz 35 lat na koncie. W sumie już od listopada odstawiona antykoncepcja. Tylko uważaliśmy. Teraz 2 cykl co wiemy, że chcemy i nie uważamy :) poprzednie ciąże odrazu w pierwszym cyklu. Teraz wiemy, że wiek już niestety nie ten. Liczymy, że niedługo się uda 😉 synuś by się przydał dla odmiany 😁
Cześć 😉 Miło Nam że do Nas wpadłaś, oby nie na długo 😁
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Ktoś dziś testuje? 😁
Hej i miłego dnia również 💕 Siedzę na chorobowym i nastrój w miarę w porządku. A jak tam twój? Ja dziś 28dc robiłam wczoraj test i niestety negatywny :/ poszłam dziś na betę i czekam na wyniki, strasznie się stresuje, jutro powinnam dostać @, piersi już mmie bolą wiec wszystko na to wskazuje. Jak u ciebie, który dc, jak się trzymasz? ☺️
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Ktoś dziś testuje? 😁
Hejj :) Dziękuję 💚 Ja dziś 22dc :) a dziś od rana jakoś słabo się czuję bo mi niedobrze, obym tylko się niczym nie zatruła 🙈 ale pewnie tydzień do okresu to już pms wjeżdża na prostej nóżce 😹😹😹 a wszystkim testującym dziś i w najbliższych dniach życzę 2 kreseczek w końcu!
 
reklama
Hej i miłego dnia również 💕 Siedzę na chorobowym i nastrój w miarę w porządku. A jak tam twój? Ja dziś 28dc robiłam wczoraj test i niestety negatywny :/ poszłam dziś na betę i czekam na wyniki, strasznie się stresuje, jutro powinnam dostać @, piersi już mmie bolą wiec wszystko na to wskazuje. Jak u ciebie, który dc, jak się trzymasz? ☺️
U mnie ok 25dc, od wczoraj PMS i ból w krzyżu, czekam cierpliwie na rozwój wydarzeń ✌️
 
Do góry