reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mogę zapytać w jaki sposób wykluczyli Ci endometrioze?
Długie nieregularne cykle.
Krótkie, niebolesne miesiączki.
Nie oduczam zazwyczaj bólu macicy/jajników. Miało to miejsce tylko przy powiększonych pęcherzykach/torbielach podczas stosunku. Co jest raczej pokłosiem PCOS. Wszystkie badania wskazują, że jestem jego posiadaczką, aczkolwiek sam mio-inozytol już nieco mi pomógł. Zobaczymy jak będzie dalej..
 
reklama
No w dniu spodziewanej miesiączki... 🙄 ale to jest niemożliwe jak mi się dłuży czas od tej owulacji. Biorę dwa razy dziennie proga i przez to chyba nie umiem odgonic myśli od tego odliczania. Bo jednak widzę ile tych tabletek jeszcze zostało 🙈

Serio sama się katujesz niestety, postaraj się myśleć że co będzie to będzie i do terminu już i tak tylko chwila a czas szybko leci. Poza tym stres jest niewskazany, zajmij się może czymś? Może jakiś nowy serial z kilkoma sezonami to akurat łykniesz go do termiu @ i dzięki temu nie będziesz myśleć 💭 albo jakąś książka czy spacerki i zabawy z pieselkiem? Który to wasz cs tak ogólnie?
 
Serio sama się katujesz niestety, postaraj się myśleć że co będzie to będzie i do terminu już i tak tylko chwila a czas szybko leci. Poza tym stres jest niewskazany, zajmij się może czymś? Może jakiś nowy serial z kilkoma sezonami to akurat łykniesz go do termiu @ i dzięki temu nie będziesz myśleć 💭 albo jakąś książka czy spacerki i zabawy z pieselkiem? Który to wasz cs tak ogólnie?
Pierwszy cykl 🙈 ale tak naprawdę w poprzednia ciążę zaszłam w maju, końcem czerwca miałam już lyzeczkowanie bo serduszko przestało bić. Mieliśmy odczekać trzy miesiące ale w tym czasie okazało się że wpadłam w poporodowe zapalenie tarczycy co skutecznie odwlekło nasze starania. Dopiero od jakichś dwóch miesięcy mam w miarę unormowaną tarczycę. W zeszłym cyklu mąż miał delegację. W tym cyklu były przytulanki ale w dzień owu mąż nie był w formie i nie udało nam się do końca 🙄 jedynie stosunek dwa dni przed owulacją mógł być owocny 😞 także te nasze starania to takie niby długie bo już prawie rok, ale tak naprawdę większość tego czasu musieliśmy się zabezpieczać. Co nie zmienia faktu że dlatego reż czuje taką presję czasu 🙄
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Ktoś dziś testuje? 😁

Dzień dobry :) U mnie dziś 25 dc, z jednej strony mam nadzieję, że się udało a z drugiej przeczucie, że nie i w ogóle nie kusi mnie żeby testować 😅 Wyjątkowo w tym cyklu piersi już mi odpuszczają i bolą coraz mniej, dobija mnie to że w każdym kolejnym cyklu coś jest inaczej niż w poprzednim 🙈 A jak tam u Ciebie? :)
 
Dziewczyny ile miałyście monitoringów owulacji, które potwierdziły że wszystko ok? Po ilu ruszyłyście dalej z diagnostyką? Na przykład do kliniki leczenia niepłodności?
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :) U mnie dziś 25 dc, z jednej strony mam nadzieję, że się udało a z drugiej przeczucie, że nie i w ogóle nie kusi mnie żeby testować 😅 Wyjątkowo w tym cyklu piersi już mi odpuszczają i bolą coraz mniej, dobija mnie to że w każdym kolejnym cyklu coś jest inaczej niż w poprzednim 🙈 A jak tam u Ciebie? :)
U mnie też dziś 25dc, od wczoraj PMS wjechał na ostro, jednym obiadem się nie najadłam a i mężowi się oberwało za głupoty 😅 a z dolegliwości bólowych to boli mnie krzyż, czasem tak mam przed @, nie nastawiam się ani negatywnie ani pozytywnie, co ma być to będzie ✌️
 
reklama
Do góry