reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jeeeeju, znowu dzisiaj testowałam 🙈 27dc, 13dpo, cykle mam teraz 29-31 dni. Robiłam pinkiem tym super czułym. Ale coś było nie tak... Nakropiłam te trzy krople i nic, ta linia czerwona nie zaczęła się w ogóle przesuwać. Dopiero po chwili ruszyła ale miałam wrażenie że test jest zalany 🙄🤔 ostatecznie wyszła oczywscie tylko jedna kreska... Nie wiem czy dalej się łudzić czy już zacząć wietrzyć głowę 😞 w dalszym ciągu blokuje mnie ten progesteron bo najchętniej już bym go odstawiła i czekała na okres ale chyba w piątek pojadę jeszcze na tą nieszczęsną betę. Sorry ze tak z rana truje ale wczoraj już miałam taką nadzieję że dzisiaj ujrzę dwie kreseczki 😒😢
 
reklama
Jeeeeju, znowu dzisiaj testowałam 🙈 27dc, 13dpo, cykle mam teraz 29-31 dni. Robiłam pinkiem tym super czułym. Ale coś było nie tak... Nakropiłam te trzy krople i nic, ta linia czerwona nie zaczęła się w ogóle przesuwać. Dopiero po chwili ruszyła ale miałam wrażenie że test jest zalany 🙄🤔 ostatecznie wyszła oczywscie tylko jedna kreska... Nie wiem czy dalej się łudzić czy już zacząć wietrzyć głowę 😞 w dalszym ciągu blokuje mnie ten progesteron bo najchętniej już bym go odstawiła i czekała na okres ale chyba w piątek pojadę jeszcze na tą nieszczęsną betę. Sorry ze tak z rana truje ale wczoraj już miałam taką nadzieję że dzisiaj ujrzę dwie kreseczki 😒😢
Przykro mi 😓 Najrozsądniej będzie właśnie jak w piątek powtórzysz test/zrobisz betę 😊 a jakie masz zalecenia od lekarza? Kiedy kazał zrobić test/betę?
 
To się jutro wszystko okaże, nie martw się na zapas, stres piękności szkodzi 😁 Miałaś przed zastrzykiem stymulację wzrostu pęcherzyka?
Nie miałam. Kilka miesięcy temu raz bralam Clo ale od razu zrobila sie torbiel. Także to, że w ogóle coś urosło to już maly cud. Od miesiąca biorę tylko Inofem. Dlugo bralam duphaston Ale najparwdopodobniej za wcześnie i mógł tylko blokować mi potencjalną owulację.
Niestety odczuwam ból podczas sexu w "tym" jajniku, taki jak kiedyś przy torbieli... dzis się wyjaśni ale mam obawy :(
 
Hej dziewczyny! Ja dziś już po HSG. Jestem totalnie przeorana tym badaniem... Chyba gorsze było tylko leczenie kanałowe zęba. Ledwo żyję. Niestety obustronna niedrożność jajowodów...☹️ W końcu się wyjaśniło dlaczego mimo bardzo dobrych wyników i potwierdzonych owulacji ciąży brak. Jeszcze dziś nie myślę trzeźwo. Ale chyba czas się zapisać na IVF.
A laparoskopia?
 
Nie miałam. Kilka miesięcy temu raz bralam Clo ale od razu zrobila sie torbiel. Także to, że w ogóle coś urosło to już maly cud. Od miesiąca biorę tylko Inofem. Dlugo bralam duphaston Ale najparwdopodobniej za wcześnie i mógł tylko blokować mi potencjalną owulację.
Niestety odczuwam ból podczas sexu w "tym" jajniku, taki jak kiedyś przy torbieli... dzis się wyjaśni ale mam obawy :(
A masz wykluczona endometriozę? Przepraszam jeśli już pisałaś ale nie zawsze nadążam za wszystkimi postami 🙈
 
powiem Wam, ze czasem już tracę siły w to wszystko.
pracuje na zmiany, gownianie jem, gownianie spie. Wszystko jest nietak. Dziś dodatkowo mam jakiś słabszy dzień. No przepraszam ze akurat tu - ale musiałam się wyżalić. Mam nadzieje ze Wasz dzień był lepszy od mojego. Ściskam Was wszystkie :)
Ja tez pracuję na zmiany więc wiem jak to potrafi rozregulować wszystko, ciężko jest czegokolwiek dopilnować na dłuższą metę. Przez jakiś czas trzymałam się diety, jadłam 5 posiłków dziennie, brałam pudełka do pracy itd i powiem szczerze, odbiło mi się to na wynikach super, nie mówiąc o samopoczuciu. Jeśli masz w sobie tyle samozaparcia, by to ogarnąć to polecam, na pewno poczujesz się lepiej :) i od razu człowiek ma wrażenie, ze panuje nad swoim życiem 😛 niby mała zmiana a naprawdę dużą robi różnicę. Poza tym każdy ma czasem gorszy dzień, ja wczoraj czułam się jakby mi ktoś wsadził blender w głowę, pół popołudnia przespałam ;)
 
Przykro mi 😓 Najrozsądniej będzie właśnie jak w piątek powtórzysz test/zrobisz betę 😊 a jakie masz zalecenia od lekarza? Kiedy kazał zrobić test/betę?
No w dniu spodziewanej miesiączki... 🙄 ale to jest niemożliwe jak mi się dłuży czas od tej owulacji. Biorę dwa razy dziennie proga i przez to chyba nie umiem odgonic myśli od tego odliczania. Bo jednak widzę ile tych tabletek jeszcze zostało 🙈
 
reklama
Do góry