reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was miała niskie LH w 3 dc? Mój stosunek Lh:FSH To 0,2 . Podobno jest to choroba podwzgorza. Wiecie jak można to leczyć? Jakie są szanse na ciążę? Dwa miesiące temu miałam odwrotną sytuację stosunek LH :FSH 2,5 co wskazuje na PCOS. Nie wiem,co o tym myśleć. Dodam jeszcze,że jeszcze żaden test owulacyjny nie wyszedł mi pozytywny,mimo że miałam owulacje potwierdzoną.
Mam też hirsutyzm.
Wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie.
Hej, u mnie lh i fsh jest okej więc nie pomogę, to najlepiej skonsultować z lekarzem. Ale co do hirsutyzmu to badałaś androgeny?
 
reklama
Szczerze powiem, że może jestem tu ze 3 dni a naprawdę dużo można się tu nauczyć od innych, co jest mega budujące.
To prawda, ja też mnóstwo wiedzy czerpię od dziewczyn tutaj i ogarnia mnie taki spokój, że- Ok, staramy się wszystkie, to wszystkim nam się uda :) łatwiej jest mi psychicznie ze świadomością, że nie jestem z tym sama i gdzieś tam w Polsce i nie tylko są kobiety, które czują to, co ja. Wsparcie stąd jest naprawdę nieocenione.
 
Kochane ostatnio zadawałam pytanie na temat długości cyklu moje ostatnie cykle to 30, 29, 25 dni a teraz już mam 27 dc czyli mogę powiedzieć ze okres się spóźnia czy jak ? 🤣
Cykle mogą się wahać o kilka dni i to całkowicie normalne, wylicz sobie średnią np z ostatniego roku lub pół roku i będziesz wiedzieć po którym dniu już rozważać @ za spóźniona :) ja mam cykle 30 dniowe co nie znaczy wcale, ze trwają 30 dni - wiem, brzmi dziwnie ale w praktyce wyglada to tak jak w załączniku
A1417689-0038-43E4-99F8-9B0EDB558305.png
 
Cykle mogą się wahać o kilka dni i to całkowicie normalne, wylicz sobie średnią np z ostatniego roku lub pół roku i będziesz wiedzieć po którym dniu już rozważać @ za spóźniona :) ja mam cykle 30 dniowe co nie znaczy wcale, ze trwają 30 dni - wiem, brzmi dziwnie ale w praktyce wyglada to tak jak w załącznikuZobacz załącznik 1258196
No właśnie mi średnia wyliczyło 28 dni wiec zapowiada się ze jutro będzie 😄dzięki !
 
Kochane, pewnie ten temat był niejednokrotnie, ale zapytam. Powoli dochodzę do siebie po czwartkowym zabiegu łyżeczkowania, jak skończę antybiotyk chcemy z mężem zacząć suplementacje. Jakie witaminy polecacie dla kobiety i mężczyzny? Będę wdzięczna za odpowiedzi, wtedy zrobię sobie listę najczęstszych witamin, które stosujecie i zaopatrzę się w aptece. Życzę Wam miłego weekendu ❤️
 
Kochane, pewnie ten temat był niejednokrotnie, ale zapytam. Powoli dochodzę do siebie po czwartkowym zabiegu łyżeczkowania, jak skończę antybiotyk chcemy z mężem zacząć suplementacje. Jakie witaminy polecacie dla kobiety i mężczyzny? Będę wdzięczna za odpowiedzi, wtedy zrobię sobie listę najczęstszych witamin, które stosujecie i zaopatrzę się w aptece. Życzę Wam miłego weekendu [emoji3590]
Mi gin powiedział, że przede wszystkim kwas foliowy i witamina d3 :) do tego łykam olej z wiesiołka do owulacji, czasem witaminę C, cynk i magnez
Mój teraz bierze zestaw wita-min multiple sport.
Brałam też 2 miesiące Ovarin ale narazie przestałam jakoś nie jestem do niego przekonana bo w okresie brania dostawałam jakiś plamień
 
Kochane, pewnie ten temat był niejednokrotnie, ale zapytam. Powoli dochodzę do siebie po czwartkowym zabiegu łyżeczkowania, jak skończę antybiotyk chcemy z mężem zacząć suplementacje. Jakie witaminy polecacie dla kobiety i mężczyzny? Będę wdzięczna za odpowiedzi, wtedy zrobię sobie listę najczęstszych witamin, które stosujecie i zaopatrzę się w aptece. Życzę Wam miłego weekendu ❤️
Przede wszystkim bardzo mi przykro z powodu tego co Cię spotkało, trzymam kciuki żebyś szybko doszła do siebie i tulę mocno❤️, strata to koszmarne przeżycie.

W kwestii witamin to ja biorę od dwóch miesięcy pregna start i póki co nic więcej ale to dopiero mój 1cs po poronieniu rok temu. Narzeczony na tę chwilę nie bierze nic, dopiero wybiera się do lekarza na rozmowę co powinien ewentualnie zbadać i co może brać na zwiększenie naszych szans.
 
Hej dziewczyny, spać nie mogę i postanowiłam zaglądnąć co tu słychać. Pewnie niektóre z Was mnie tu jeszcze pamiętają. Starałam się jakis czas o trzecie dziecko, jednak odpuściłam i obecnie jestem zaimplantowana. Tak jak postanowiłam to zrobiłam i zostajemy z nasza dwojeczka, przynajmniej na jakieś dwa lata potem zobaczymy. U mnie same dobre wieści, przedłużają mi umowę w pracy na pełen etat, za kilka dni też otwieram swoją działalność jako dodatkowe źródło dochodu, synek zapisany do żłobka a córka do przedszkola. Czekam na wyniki rekrutacji do przedszkola jeszcze ale liczę że się uda. Jaki mam spokój psychiczny jak już nie mierze tych temperatur, nie jem suplementów i nie robię testów pod koniec cyklu :-D Przyszlam przynieść trochę dobrej energii i życzyć Wam byście jak najszybciej wszystkie poprzechodzily do wątków ciazowych a nie staraczkowych ❤ Uda się Wam! Czekanie i liczenie dni jest flustrujace ale warto się starac. Moje dzieci o które długo walczyłam codziennie mi o tym przypominają i są najlepszym co mnie w życiu spotkało. Choć kawalera jeszcze w nocy karmie o 2 🤣 Ale to dodatkowa chwila na buziaczki 😉 Wszystkiego co najlepsze dla Was 😘

Hej, ja Cię pamiętam. 😀 Fajnie, że u Ciebie wszystko dobrze. Też chciałabym doczekać takiego dnia, kiedy już nie będę musiała nic mierzyć i wyliczać. Pozytywnie zazdroszczę i życzę, żeby po powrocie do starań szybciutko Wam poszło. 😀👍
 
Kochane ostatnio zadawałam pytanie na temat długości cyklu moje ostatnie cykle to 30, 29, 25 dni a teraz już mam 27 dc czyli mogę powiedzieć ze okres się spóźnia czy jak ? 🤣

Raczej powinnaś spojrzeć na to, ile trwa Twoja faza lutealna i w zależności, kiedy była owu doliczyłabym tą ilość dni i tym sposobem wyjdzie orientacyjna data @.
 
reklama
Do góry