reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny :)
W środę ide zrobić panel tarczycowy by zobaczyć co tam się dzieje po zwiększeniu dawki euthyroxu, dziś 13dc a w środę będzie 17, chciałabym sprawdzić coś jeszcze ( większość mam darmowych bo mam pakiet 😅) nigdy nie badałam progesteronu czy w tym dniu jest sens? Co wtedy on mi pokaże? I co jeszcze myślicie abym mogła sprawdzić? Prolaktyna chyba odpada bo owulacja 😜 i będzie działanie.
Pięknego weekendu. ❤️
Chyba w tym czasie nie będzie miało sensu, najlepiej sprawdzić 7 dni po owu żeby było widać czy doszło do owulacji. A jakie masz cykle?
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jeszcze dwa dni temu pytałam się Was, czy ktoś ma tak długie cykle, jak ja, czyli 41 dniowe, a od wczoraj dostałam plamienia (28 dc). Z jednej strony fajnie, bo może @ się wyreguluje i będzie normalnej długości, ale z drugiej strony, to kolejny miesiąc niepowodzeń... Cieszę się chociaż, że Wam mogę się wygadać :)
Jak się wyreguluje to cudownie, będzie więcej szans żeby zajść w ciąże jak cykle krótsze :)
 
a robiłaś test? Bo jeśli to są „plamienia” to może nie @? Nie wiem ale ja bym zrobiła jeśli te plamienia nigdy nie wystepowaly 🙄😜 a czy Twoje cykle są regularne?
Tak, przezornie zrobiłam rano, negatywny niestety...

Natomiast tak, jak wspomniała anastasiaa, już liczę w głowie, że końcem kwietnia byłyby kolejne próby <3
 
ogólnie pokazuje mi flo owulacje na jutro i póki co wierze mu bo dwa razy pokryło się z monitoringiem mniej więcej wiec działamy 🤪
To fajnie że się u Ciebie sprawdza, mi to nigdy się z żadną aplikacja nie pokryło niestety 😂 a teraz mam pierwszy cykl po tabletkach wiec tez różnie może być z długością..
 
Cześć dziewczyny :) jeszcze dwa dni temu pytałam się Was, czy ktoś ma tak długie cykle, jak ja, czyli 41 dniowe, a od wczoraj dostałam plamienia (28 dc). Z jednej strony fajnie, bo może @ się wyreguluje i będzie normalnej długości, ale z drugiej strony, to kolejny miesiąc niepowodzeń... Cieszę się chociaż, że Wam mogę się wygadać :)
A z trzeciej strony to zaczynasz kolejny cykl w którym może się udać :) głowa do góry :)
 
Hej dziewczyny :)
W środę ide zrobić panel tarczycowy by zobaczyć co tam się dzieje po zwiększeniu dawki euthyroxu, dziś 13dc a w środę będzie 17, chciałabym sprawdzić coś jeszcze ( większość mam darmowych bo mam pakiet [emoji28]) nigdy nie badałam progesteronu czy w tym dniu jest sens? Co wtedy on mi pokaże? I co jeszcze myślicie abym mogła sprawdzić? Prolaktyna chyba odpada bo owulacja [emoji12] i będzie działanie.
Pięknego weekendu. [emoji3590]

Progesteron w celu potwierdzenia wystąpienia owulacji bada się ok. 7dpo.
 
reklama
Do góry